تاریخ ارسال : ۳۰ دی ۱۳۹۶ ساعت : ۰۹:۰۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

جشنواره فجر برایم جذابیتی ندارد/ انجام ۸۰ درصد از صداگذاری «امیر»

حسین ابوالصدق صداگذار سینما در صحبت با خبرنگار مهر در مورد تازه ترین فعالیت های خود اظهار کرد: در حال حاضر مشغول صداگذاری فیلم سینمایی «امیر» به کارگردانی نیما اقلیما هستم که به سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر راه یافته و تاحالا ۸۰ درصد از اقدامات آن به انتهاء دست یافته هست و تا اوایل هفته آینده دی سی پی فیلم «امیر» را می کشیم.

وی اضافه کرد: «امیر» یک فیلم اجتماعی با مبحث روز و در عین حال جذاب و به روز هست. ..

ابوالصدق با اشاره به کار صداگذاری این اثر گفته بود: صداگذاری «امیر» کار بسیار دشواری بود زیرا با توجه به اینکه امکان صدابرداری از بالا برای این فیلم وجود نداشته و همه صدابرداری های آن از قسمت پایین انجام شده است کار صدابرداری و صداگذاری «امیر» سخت شده هست.

این صداگذار اظهار کرد: نیما اقلیما یک کارگردان فیلم اولی هست اما فیلم او به عنوان یک اثر اول شناخته نمی توان زیرا یک فیلم حرفه ای سر و شکل دار با بازی ها و لوکیشن های خوب هست. 

وی با اشاره به دیگر آثارش عنوان نمود: من چند فیلم دیگر هم داشتم اما متاسفانه به جشنواره ملی فیلم فجر راه پیدا نکردند برای مثال فیلم «سراسر شب» به کارگردانی فرزاد موتمن که یک اثر خوب و قوی بود به جشنواره راه پیدا نکرد در حالی که «سراسر شب» یک فیلم تماما سینمایی و در مورد سینما بود و برای آن زحمت بسیاری کشیده بودند به به صورتی که من فکر نمی کردم این فیلم به جشنواره راه پیدا نکند.

ابوالصدق توضیح داد: دیگر فیلمم با اسم «در وجه حامل» به کارگردانی بهمن کامیار که یک اثر خوب بود نیز از رقابت در این جشنواره بازماند البته فیلم «خونمردگی» به کارگردانی امیراحمد انصاری را هم داشتم که علی رغم اینکه یک فیلم به روز بود و با هزینه کم ساخته شده بود، نتوانست به جشنواره بیاید.

این صداگذار یادآور گردید: چندی پیش اقدامات فیلم سینمایی «تگزاس» به کارگردانی مسعود اطیابی را به اتمام رساندم که این فیلم هم فرم حضور در جشنواره ملی فیلم فجر را پر کرده بود اما قبول نشد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=83980

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.