تاریخ ارسال : ۲۴ آبان ۱۳۹۴ ساعت : ۰۱:۲۶ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

جشن اصلاح طلبان از عدم حضور رسانه های مخالف در نمایشگاه مطبوعات!

غیبت رسانه های منتقد در نمایشگاه مطبوعات باعث آرامش ما شد!

به گزارش شلمچه نیوز، بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات کشور که در مصلی تهران برگزار شد رسانه های منقد به دولت به عنوان اعتراض این نمایشگاه را تحریم کردند و علت آن را در قالب بیانیه ای اعلام نمودند و در بین آنها خبرگزاری فارس، تسنیم و دانشجو و روزنامه های کیهان، رسالت، وطن امروز را می توان تأثیر گزارترین رسانه های کشور نامید که امسال عدم حضور آنها حتی باعث عصبانیت رییس جمهور شد و از طرفی هم نمایشگاه امسال از نظر کیفی در سطح پایینی قرار گرفت.

خبرنگار شلمچه نیوز در آخرین روز برگزاری نمایشگاه مطبوعات به سراغ مدیران رسانه های حاضر در نمایشگاه رفت تا از نظرات آنها در این خصوص جو.یا شود و این گزارش را با نطرات مدیران و دست اندرکاران روزنامه ها و رسانه های چون: شرق، ابتکار، تابناک، خبرآنلاین، انجمن صنفی روزنامه نگاران و … جویا شدیم و به جهت اهمیت موضوع در هر بار یکی از این نظرات را انتشار خواهیم داد.

از فتحی دبیر سرویس سیاسی سایت بهار سوال شد آیا عدم حضور رسانه های منتقد را احساس می کنید؟

غیبت تعدادی از نشریات و رسانه های تندرو در نمایشگاه مطبوعات به آرامش فضای نمایشگاه خیلی کمک کرد البته که نظرات و تفکرات مختلف می تواند به پویایی و نشاط کمک کند اما از حیاهوهای زنده باد و مرده بادهای این تفکرات در نمایشگاه مطبوعات آسوده بوده ایم.

اگر خاطر شما باشد در دوره های گذشته وقتی یک چهره سیاسی وارد نمایشگاه می شدند و مخالف جریان های تندروها محسوب می شدند خود خبرنگاران غرفه های این جریان شعار زنده باد و مرده باد را سر می دادند و فضای نمایشگاه متشنج شود به نظر من امسال به خاطر غیبت رسانه های مخالف دولت و جریان اصلاح طلبان، فضای بسیار خوبی داریم و با غیبت آنها هیچ تأثیری در استقبال بازدیکنندگان به نمایشگاه نداشته است.

PIC_4936

این کمک کردن به رسانه ها باید ابتدا از سوی آنها صورت می گرفت این رفتار رسانه های غایب یک نوع گروکشی شخصی است و می خواستند به نمایشگاه لطمه بزنند!

روزی که سایت الف مسدود شد حمید رسایی اعتراض کرد که این سایت را نباید مسدود کرد اما کدام رسانه طیف اصلاح طلب و حامی دولت را سراغ دارید که رسانه هایی که تحریم کردند را حمایت کنند و یا حداقل به لحاظ صنفی ریش سفیدی می کردندو از دولت همکاران خود را ولو به صورت نمایشی حمایت می کردند؟ نه تنها حمایتی نشد اما از زبان شما شنیده می شود که اتفاقا خیلی هم احساس خوشحالی می کنید! چرا؟

حمید رسایی می دانند که یک نشریه چقدر نیرو دارد و اگر تعطیل شود چقدر بیکار می شوند من از ایشان سوال دارم که وقتی روزنامه شرق به خاطر انتشار کاریکاتور چشم بندان که هیچ توجیحی برای توفیق نداشت رسایی در مجلس بلند شد که این نشریه باید توقیف شود.

این دوره رسانه های اصولگرایی از رانت بهره ای نمی برند عصبانی شدند باید از این برابری استقبال کنند و نباید از این برابری بترسند!


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=5623

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.