تاریخ ارسال : ۰۳ آبان ۱۳۹۴ ساعت : ۱۲:۳۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

جفای نقویان به ارزش های دینی

آقای نقویان را به رعایت تقوای الهی دعوت کرده و به وی توصیه می شودارزشهای دینی را مصروف سلیقه های سیاسی خود ننماید.

 

Image result for ‫نقویان   انتقاد‬‎

به گزارش صلات (ستاد اقامه نماز سازمان صداوسیما) ، متاسفانه چند ماهی است ، آقای نقویان سخنران مشهور به سخنانی روی آورده که مستمسک افراد معلوم الحال می شود

در که حالی جهان اسلام در سوگ شهادت مظلومانه ی اباعبدالله الحسین و یاران با وفای ایشان و اسارت خاندان رسالت است متاسفانه این شخص ، باز سخنی جنجالی بر زبان رانده و مطالبی را به نحوی بیان می کند که نتیجه دلخواه خود را به دست آورد.

شایسته است صاحبنظران پاسخ شایسته ای به این فرد ارائه نمایند . لذا  آقای نقویان را به رعایت تقوای الهی دعوت کرده و به وی توصیه می شود ارزشهای دینی را مصروف سلیقه های سیاسی خود ننماید.

آخرین سخنرانی آقای نقویان در مراسم شب عاشورای ۱۳۹۴ که در منزل یکی از افراد سیاسی بیان کرده است در زیر به نقل از سایت انتخاب ارائه می شود:

نقویان: امام‌حسین با عمرسعد دست داد

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

نقویان از ماجرای دست دادن امام حسین (ع) با عمرسعد در روز عاشورا می‌گوید.

حجت الاسلام نقویان در مراسم شب عاشورا در منزل صادق خرازی درباره ماجرای دست دادن اخیر ظریف با اوباما اظهار داشت: چه کردند این روزها درباره دست دادن اما اگر عکس و فیلم بود آن روزها نشان می دادیم روایاتش اما هست که امام حسین(ع) در این روز با عمر سعد هم حداقل یکبار دست داد.

وی افزود:  برای چهار تا تار مو تن و بدن ما می لرزد ولی برای میلیارد میلیاردپولی که دزدیدند خفه خون گرفتیم, این آیا مسلمانی ماست؟


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=3949

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.