تاریخ ارسال : ۲۶ اسفند ۱۳۹۴ ساعت : ۲۲:۲۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

جلسه هماهنگی برای حمایت از مسافران نوروزی در بابل برگزار شد

خدمت به مسافرین و مهمانان نوروزی در سطح شهرستان بابل باعث افتخار دستگاه‌های اداری و اجرایی است.
به گزارش خبرنگار شلمچه نیوز(زهرا مرادی) از بابل، جلسه هماهنگی کمیته ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات ستاد خدمات سفر شهرستان بابل با حضور جعفر آقاجان نتاج، معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری و بازرسان،مشاوران حقوقی و معاونین دستگاههای مسئول در این زمینه در فرمانداری بابل برگزار شد.
در ابتدای این مراسم جعفر آقاجان نتاج معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری بابل با تاکید بر حمایت و هدایت مسافران نوروزی که وارد شهرستان بابل می‌شوند از نمایندگان دستگاههای حاضر در جلسه خواست با توجه به‌شرح وظایف هر مجموعه امیدواریم همه دستگاهها براساس دستورالعملی که سازمان‌های مسئولشان داده خدمات مناسبی به مسافران ارائه بدهند.

در ادامه این جلسه مهدی بادی‌کناری، مسئول کمیته ارزیابی عملکردو رسیدگی به شکایات ستاد خدمات سفر شهرستان بابل با بیان اینکه به‌دنبال ایجاد خدمات و ایجاد فضای مناسب با مشارکت ادارات و دستگاههای مسئول برای مسافران هستیم ؛ تامین امنیت، سلامت و ارائه خدمات مختلف رفاهی و فرهنگی را از شاخصه‌های اصلی ستاد خدمات سفرهای نوروزی در این شهرستان دانست.

p1740944

وی با بیان این نکته که  ارائه خدمات به مسافرین و مهمانان نوروزی در سطح شهرستان بابل باعث افتخار دستگاههای اداری و اجرایی است از فعالیت‌های دستگاههای مسئول برای آمادگی در این زمینه تشکر کرد و با درخواست از مسئولین حاضر در جلسه برای حضور۲۴ ساعته بصورت کشیک شبانه‌روزی در مجموعه‌های تابعه اعلام کرد: عملکرد هر یک از دستگاههای مسئول در این زمینه مورد ارزیابی بازرسان قرار خواهد گرفت و امیدواریم مانند همیشه شهر بهارنارنج با تلاش شما عزیزان مهمان نوازی خود را بصورت شایسته انجام دهد.

مسئول کمیته ارزیابی عملکردو رسیدگی به شکایات ستاد خدمات سفر شهرستان بابل در پایان از دریافت مکاتبات و گزارشات روزانه توسط مسئولین واحدهای نظارت دستگاههایی که عضو ستاد خدمات و تسهیلات سفر نوروزی شهرستان هستند خبر داد.

در بخش پایانی این جلسه نمایندگان دستگاههای اجرایی و اداری مسئول درخدمات و تسهیلات سفر نوروزی شهرستان بابل به‌گزارشی از عملکرد مجموعه خود پرداخته و با تبادل نظر در مورد برخی مسائل راهکار‌های مناسب را ارائه کردند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=13281

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.