تاریخ ارسال : ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ ساعت : ۲۳:۲۰ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

جلسه کمیته تحقیقات شرکت آب و فاضلاب شهری استان تشکیل شد

جلسه کمیته تحقیقات شرکت با حضور مدیرعامل آبفاشهری مازندران، دکتر مهردادی مدیرکل حفاظت از محیط زیست استان و دکتر شفقتمدیر ارتباط با صنعت دانشگاه نوشیروانی بابل و سایر اعضای کمیته برگزار شد.

به گزارش شرکت آبفاشهری مازندران، مهندس ذاکری مدیرعامل و رئیس کمیته تحقیقاتشرکت، در این جلسه ضمن بیان اهمیت تحقیقات در توسعه سازمانها، گفت: فعالیت‌ واحدهای تحقیقات و پژوهش به سه دسته پایه، کاربردی و توسعه‌ای، تقسیم می شود.

وی، با اشاره به اهمیتتحقیقات به تشریح تعیین روش‌های جدید یاراه‌های به‌دست‌آوردن برخی هدف های خاص ازپیش‌تعیین‌شده پرداخت و بر لزوم حمایت از تحقیقات دانشجویان در دست یابی به محصول تاکید کرد.

مهندس شفاعی مدیر دفتر بهبود بهره وری و تحقیقات نیز در این جلسه فرآیند انجام فعالیت های تحقیقاتی در شرکت را تشریح و گزارشی کوتاه ازعملکردواحدتحقیقات شرکت آب وفاضلاب مازندران درسال۹۴ درزمینه طرح‌های تحقیقاتی در دست اجرا و پایان‌نامه‌های دانشجویی تحت حمایت شرکت را مطرح نمود.

komiteh-

دکتر مهردادی مدیرکل محیط زیست مازندران نیز ضمن قدردانیفعالیت کمیته تحقیقات آبفاشهری استان، به بیان اهمیت ارتباط صنعت با دانشگاه پرداخت.

گفتنی است در پایان این جلسه مقرر گشت برای دستیابی به اهداف کمیته تحقیقات شرکت، پس از بررسی های لازم یکی از دانشگاه های استان به عنوان معین برای این امر معرفی شود.

 

 

 

 

 

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=11988

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.