تاریخ ارسال : ۰۲ مرداد ۱۳۹۵ ساعت : ۰۲:۱۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

امام جمعه گنبدکاووس منصوب شد

جایگاه نمازجمعه متعلق به دین و اسلام است و مردم سعی کنند با شرکت باشکوه اسلام و دین را محفوظ به دارند.

به گزارش خبرنگار شلمچه نیوز(سیدعلی کریمیان) از گنبدکاووس، حجه الاسلام محمد حسین سبحانی با بیان این مطلب افزود: نمازجمعه عامل وحدت است، یعنی بین اقشار جامعه ایجاد وحدت می کند و این جایگاه مربوط به اسلام و قرآن است. حجه اسلام سبحانی در ادامه ی اخرین خطبه نماز جمعه خود در شهرستان گنبد کاووس گفت: سعی من این بود تا همیشه در زندگی ساده زیستی را رعایت کنم،
حفظ زی طلبگی و رعایت زندگی ساده از تاکیدات امام راحل بودکه به این نکته بسیار تاکید داشتند و می فرمودند: اگر روزی شما روحانیت وضعیتان از عامه مردم مستضعف بالاتر رفت، دیر یا زود مغلوب خواهید شد.

۱۱۲۲۰۵_۲۲۹

امام جمعه گنبدکاووس در ادامه گفت: خدا رو شکر که ظرف چندین سال توانستم، اینگونه عمل کنم و از تمام برادران و خواهران این شهرستان که همیشه بهمن لطف داشتند تشکر میکنم.

وی در ادامه با تقدیر و تشکر از رهبر معظم انقلاب، گفت:  نحوه انتصاب من در آن دوران ویژگی خاصی داشت و کم نظیر بود، فکر نمیکنم در بین ائمه جمعه این انتصاب انجام گرفته باشد، جایی هم بیان نکرده بودم که رهبری چگونه ماموریت دادند تا گنبدکاووس حضور پیدا کنم.

وی  به صداقت خود با مردم اشاره کرد و گفت: من همیشه سعی کردم با شما صادق باشم و از دنیا برای خودم چیزی نخواستم .

۰۰۱۵-۰۵-۰۸

حجه الاسلام محمد حسین سبحانی بعد از ۲۹ سال امامت جمعه گنبد کاووس  در خطبه های نماز جمعه از مردم خداحافظی کرد  وحجه الاسلام محمود ترابی امام جمعه اسبق شاهرود ازسوی ستاد سیاست گذاری ائمه جمعه کشور به عنوان چهارمین امام جمعه گنبد کاووس منصوب گردید و از هفته آینده  به جای حجه الاسلام سبحانی به اقامه نماز و ایراد خطبه های نماز جمعه خواهد پرداخت.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=21140

برچسب ها:
,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.