تاریخ ارسال : ۰۸ مهر ۱۳۹۵ ساعت : ۰۹:۳۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

جناب آقای عارف هول نشوید!

گفته می شد قرار بر این بود که معاون اول شوید اما نمی دانیم چرا معاون آخر هم نشدید! شاید قصدتان ثواب بود اما بنظر خیلی کباب شدید.

 شلمچه نیوز- حمید بقایی: محمدرضا عارف رییس فراکسیون امید در مجلس دهم  در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی ایلنا خاطرنشان کرد: آن‌چه مسلم است، درمورد عملکرد رییس دولت‌های نهم و دهم سوال‌های جدی وجود دارد و احمدی‌نژاد و مسئولان نزدیک به او باید نسبت به اختلاس‌هایی که انجام گرفته و مشکلات فراوان مالی و اقتصادی که به‌وجود آمده ؛ پاسخگو باشند.

images
تصور ما از جناب آقای عارف معاون دولت هشتم  فردی  منطقی ؛ مودب و دانشگاهی بود ؛ اما مصاحبه فوق که ( احتمالا” ناشی از شعف و خوشحالی تبعیت ولایی جناب آقای احمدی نژاد از عدم حضور در انتخابات آتی میباشد ) تصویر دیگری را از ایشان نمایان ساخت . البته قصد پاسخگوئی به ایشان را ندارم ؛ اما برای اینکه ضرب المثل معروف فلانی از هول حلیم افتاد تو دیگ شامل حالشان نشود ؛ فقط به چند نکته کوتاه اکتفاء می کنم :
۱-جناب آقای عارف این سخنان از شما بعید است ! ؛ جنابعالی علی الظاهر یک شخصیت علمی هستید آیا  در عالم علم هر سخنی بسادگی قابل پذیرش  و بیان است ؟  اگر بنا باشد با شیوه و روش شما به مسائل نگریست ؛ به جاست سایتهای اینترنتی را بررسی کنید تا ببیند که در مورد جنابعالی هم چه حرفها و حدیثهائی فراوانی گفته میشود . آیا باید این حرفها را باور کرد؟ یا ضرب المثل معروف مرگ خوبست اما برای همسایه  در اینجا مصداق می یابد .
۲- مردم شاهد اوج حماسه سیاسی جنابعالی در سال ۱۳۹۲ بودند آنجائیکه بعد از کلی دوندگی و تبلیغات انتخاباتی ؛   سهمتان را به شریکی واگذار کردید که بعد از نتیجه کار حتی ” یک دستت درد نکند هم نثارتان نکرد ” ؛ گفته می شد قرار بر این بود که معاون اول شوید اما نمی دانیم چرا معاون آخر هم نشدید ! شاید قصدتان ثواب بود اما بنظر خیلی کباب شدید .
۳- در مورد حضورتان در مجلس هم بماند برای بعد.

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=26124

برچسب ها:
, , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.