تاریخ ارسال : ۱۷ آبان ۱۳۹۵ ساعت : ۱۱:۰۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

جناب رئیسی! تعصبات جناحی را کنار بگذارید و برای یک بار که شده انقلابی عمل کنید

اخبار دانشگاهی را از «کانال اخبار دانشگاهی SNN.ir» دنبال کنید

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، جمعی از دانشجویان و پرسنل دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در نامه ای سر گشوده به رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اعلام کردند: جناب رئیسی، تعصبات جناحی را کنار بگذارید و برای یک بار که شده انقلابی عمل کنید و بدانند در محیط دانشگاه محیط مسخره بازی های سیاسی افراد منحرف فکری نیست و بدانید برای تک تک لحظاتتان به عنوان مسئول این نظام مقدس در پیشگاه خدا و امام امت پاسخگو خواهید بود.

متن نامه به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

نامه ای سر گشاده محضر ریاست دانشگاه

علایق اعضای دولت به برخی جناح های سیاسی اشکالی ندارد اما دولت و اعضاء آن نباید اسیر جناح بندی ها شوند،  همچنین مسئله فتنه و فتنه گران،  از مسائل مهم و از خطوط قرمز انقلاب است.  رهبر انقلاب اسلامی

جناب آقای رئیسی ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اطال الله بقاء

سلام علیکم

اینجانبان حقیر جمعی از دانشجویان و پرسنل دانشگاه علوم پزشکی بوشهر پیرو سخنان شما در مورد سهوی بودن اتفاقات غرفه ی انجمن انشاءالله اسلامی دانشگاه، بر آن شدیم تا سوالاتی را که پس از شنیدن این دُر و گُهر در کنج ذهنمان شکل گرفته اند و در حال لول خوردن در رابط سفید و هیپوکمپمان هستند را با شما مطرح کنیم بلکه ما را جوابی دهید و از گمراهی برهانید.

جناب رئیسی، عرض نموده اید که حذف نام مقدس الله از پرچم عزیز کشورمان سهوی بوده و با تذکر شما همه چیز امن و امان شده و چنان به حالت عادی بازگشته که گویی از مادر نزاد! هرچند ما به چشم خویش دیدیم که تا هنگام جمع کردن غرفه چنین اتفاقی روی نداده است که جهت اثبات آن عکس برداری های مقتضی انجام شده است و در صورت تمایل جنابعالی برایتان ارسال خواهد شد.

 

ضمن فاکتور گرفتن این مورد عینی و زدن خویش به خواب و جهت صحیح پنداشتن سخنان جنابعالی، عرض خویش را با سوالات خود دنبال خواهیم کرد و فرض را بر صحت مدعای جنابعالی خواهیم گذاشت.

 

اما جناب رئیسی، به نظرِ شخص شخیصتان، آیا عین هر دوباری که این کار ناپسند یعنی نصب پرچم بی الله توسط این تشکل صورت گرفته سهوی بوده است؟! آیا زدن عکس جناب معلوم الحال فتنه گر برای چهارمین بار به عنوان امری خلاف نص صریح قانون نیز سهوی بوده است؟!

 

جناب رئیسی خاطرتان هست که در مقابل اتفاقات گذشته نیز سعه صبر بخرج دادیم و سکوت کردیم و منتظر  تذکر یا برخورد جنابتان ماندیم؟ پس اگر تذکر داده اید آیا سهوی بودن برای شما کماکان قابل قبول است؟! گمانم می دانید با طفل چند ماهه سر و کار ندارید و در عمق وجدان خویش این سخنان را به یاد خواهید آورد.

 

جناب رئیسی برایمان جای بسی تعجب است که علی رغم تذکرات قبلیتان به تشکل مورد نظر باز هم می گویید این کار سهوی بوده است.

 

نکند معنای سهو و عمد را جناب حدادعادل در فرهنگستان ادب جابجا کرده است و ما خبر نداریم؟! شاید هم تذکرات جنابعالی قدرت لازم جهت فرو رفتن در اعماق مغز و جان چند دانشجو را نداشته است که اگر این باشد جنابعالی باید به خود فرو روید و بیندیشید که چرا به عنوان رئیس یک مجموعه برایتان تره ای خورد نمی کنند.

 

البته بعید می دانم که این گونه باشد و حکماً از گیرنده است که در مقابل فهم و درک تذکرات جنابعالی مقاومت شدیدی انجام داده است و خود را به خواب زده و قصد بیداری ندارد. در هر صورت باید بدانید که عذر بدتر از گناه تنها بار اهمال و کم کاری را سنگین تر خواهد کرد و بدانید که فرزندان سیدعلی چشم خود را بر انحرافات نخواهند بست.

 

از این رو جناب رئیسی، تعصبات جناحی را کنار بگذارید و برای یک بار که شده انقلابی عمل کنید و بدانند در محیط دانشگاه محیط مسخره بازی های سیاسی افراد منحرف فکری نیست و بدانید برای تک تک لحظاتتان به عنوان مسئول این نظام مقدس در پیشگاه خدا و امام امت پاسخگو خواهید بود.

و من الله توفیق


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=28912

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.