تاریخ ارسال : ۱۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۸:۴۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

جنبش دانشجویی نباید اسیر احزاب گردد/ دانشجوهای نباید مطالبه گری را کنار بگذارند

///حجت‌الاسلام سلیمی عضو هیئت رئیسه کمیسیون تعلیم، تحقیقات و فناوری در گفت‌وگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ حجت‌الاسلام سلیمی عضو هیئت رئیسه کمیسیون تعلیم، تحقیقات و فناوری در گفت‌وگو با ؛ با اظهار اینکه دانشجوهای نباید اغراض جنبش خود را فراموش کرده و اذن عرضه آدرس نادرست را به بعضی بدهند، اظهار کرد: عده‌ای به دنبال فریب جنبش دانشجویی بوده و اصطلاحا انگشت را به طرف دیگری می‌گیرند.

وی دنبال کرد: آنان می‌خواهند با این فریب‌کاری‌ها جنبش دانشجویی را به امور دیگری مشغول کرده تا از مسائل بنیادی دور گردند.

نماینده مردم محلات با تاکید بر اینکه جنبش دانشجویی لازم هست با دقت به پیشینه خود به گذشته باز شود، اهتمام کرد: این جنبش نباید اذن دهد تا بعضی آنان را در آنالیز، اقدام و درک دچار اشتباه کنند.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون تعلیم، تحقیقات و فناوری با اشاره به ایجاد گفتمان‌ سازی کاذب برای جنبش دانشجویی هم اظهار کرد: عده‌ای به دنبال ایجاد گفتمان‌هایی ایضایی برای ایجاد انحراف در بدنه جنبش دانشجویی می باشند اما آنان نباید اسیر این جنبش‌ها شده و مسائل بنیادی را فراموش کنند.

نماینده مردم محلات با اظهار اینکه نباید طناب را با دست خود به گردن‌مان بیاندازیم، گفته بود: جنبش دانشجویی نباید از آرمان‌ها فاصله گرفته و مطالبه‌گری را کنار بگذارد.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون تعلیم، تحقیقات و فناوری اهتمام کرد: جنبش دانشجویی نباید اسیر احزاب شده و در دام آنان بیافتد زیرا احزاب در واقع جنبش دانشجویی را صرفا بعنوان یک وسیله می‌خواهند و با انتهاء وقت این استفاده، آن را کنار خواهند گذاشت.

وی اقرار کرد: جنبش دانشجویی لازم هست برای مسائل بنیادی کشور طبق داده‌های علمی و افزایش اطلاعات برنامه‌ریزی کنند زیرا این جنبش لازم هست به اعتقاد ساختن کشور دست یافته و بصورت جدی باور “ما می‌توانیم”


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=77760

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.