تاریخ ارسال : ۲۸ آذر ۱۳۹۵ ساعت : ۱۶:۱۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

جنبش رقاصان و استراتژی آواز در قطبی سازی انتخابات ساری

آنها در جلسات مخفی خود استراتژی خود را بر رقص و آواز بنا کرده و گفتند در مقابل انتشار اسناد و آمار و اطلاعات مردمی در حال افزایش، اگر رگ خواب مردم را بدست نیاوریم فهرست ۹ نفره‌ی شهر را باختیم!؟ آنها می‌گویند هزار میلیارد بدهکاریم، اگر مردم بفهمند که آینده‌ی‌شان را فروختیم ما را از شهر بیرون خواهند انداخت !؟

عضو مجمع گفتمانی دیده بان شفافیت مازندران با انتشار نامه ای نسبت به اقدام اخیر شهرداری ساری واکنش نشان داد.

به گزارش بصیرآنلاین، دکتر مجتبی زارعی نوشت:

از شب و تا طلوع صبح میلاد اشرف عالم و  ریس مذهب جعفری علیهم السلام  بسیاری در مرکز استان اندوهگین بودند، چون بی‌عرضه‌گی صاحبان بودجه‌های میلیاردی؛ حرمت سیدالمرسلین و ذریه‌اش را  پاس نداشته و این رویداد بزرگ فرهنگی و شادی‌آور را با فشفشه و رقاصی به ابتذال معرفتی کشانید؛ جمعیت‌های کثیری در جای جای شهر از فقدان عرضه و تدبیر یک جماعت پر ادعا، شگفت‌زده و سوگوارند.

ناراحتیم درست! اما آنها می‌خواهند ما را مخالف شادی معرفی کنند! مخالف موسیقی! مخالف شادکامی و نشاط! کسی در این شهر نیست درست! صاحب ندارد درست! ناظر ندارد درست!  اما با این روش می‌خواهند کار نهضت بیداری ما را که در حال سازماندهی رو به رشد #هشتگ‌های:

# افشای  امتیازات نجومی در شهر
# رونمایی از پرونده تحصیلی دکترهای توخالی  و قلابی شهر
#و مخالفت با  ورود دوباره ی تعزیر شوندگان ۹۹ ضربه ای به قدرت است را با جنبش رقاصان و استراتژی رقص و آواز گم کنند!

نگران بد فهمی و حماقت دست‌اندرکاران از میلاد خاتم الانبیا و موسس مذهب هستیم درست! نگران مظلومیت شهدا هستیم درست! نگران فرزندان شهید مدافع حرم و نگران آبروی شهدای شهرمان و حتی مظلومیت شهدای وابسته به خود این بی‌عرضه‌ها هستیم درست!، اما آنها در جلسات مخفی خود استراتژی خود را بر رقص و آواز بنا کرده و گفتند در مقابل انتشار اسناد و آمار و اطلاعات مردمی در حال افزایش، اگر رگ خواب مردم را بدست نیاوریم فهرست ۹ نفره‌ی شهر را باختیم!؟

آنها می‌گویند هزار میلیارد بدهکاریم، اگر مردم بفهمند که آینده‌ی‌شان را فروختیم ما را از شهر بیرون خواهند انداخت !؟

پس مبادا نهضت بیداری مردمی از سوی خود درباره افشای رانت‌ها و قانون‌شکنی‌ها‌ی‌‌شان که کمرشان را شکسته و صدای خرد شدنش به گوش می‌رسد را فراموش کنید؛ حیات انگل‌ها و شارلاتانیسم در غوغا و رقص و آواز است و حیات ما در تفکر و عقل که باید با قوت آن را ادامه دهیم؛ باید مردم و نخبگان را از ##  امتیازات نجومی و ## و بی‌خاصیتی این ۱۲+۱ مطلع کنیم؛ فرصت کافی برای این کار را داریم.

به جای دلتنگی و حرف زدن با شهدا، باید کار کنیم و با همه ارتباط بگیریم، با کاسب٬ با راننده٬ با جوانان پشت کنکوری٬ با مستضعفین شهر، با مهندسان جوان و جویندگان کار که بسیار تودل بروتر از این قبیله‌ی مفت‌خور و دور و بری‌هاشان هستندو…. .

آری! باید ارتباط بگیریم و فقط به فضای مجازی دل خوش نکنیم؛ می‌گویید همه را آلوده کردند! می‌گویم با همین نیروی انقلابی که داریم قادر خواهیم بود کوه را جابجا کنیم، چه رسد به چند متصدی سکولار و  سوسول پشت پرده‌ی رقص و آواز!

میدان مبارزه‌ی ما با عملگرایان قلابی و شارلاتانیسم رسوخ کرده در مرکز استان هرگز  نباید تقلیل پیدا کرده و به دو قطبی رقص و آواز تقلیل یابد. در این صورت دیکتاتوری خواهد توانست عوام را با خود همراه سازد؛ مهمترین کار، مهارت در مبارزه‌ای است که با توکل بر پروردگار قادر متعال باید به صورت ایجابی مقابل شارلاتانیسم سامان یابد و آن اگاهی بخشی و تزریق اطلاعات ## افشای امتیازات نجومی در شهر است و باید به مردم بگوییم که تنها نسخه‌ی شفابخش ساری همانا برهم زدن زد و بند های  باند حاکم و # دکترهای توخالی شهر # و # تازیانه خوران ۹۹ تایی است.

پس با اطلاع می‌گویم که نگران نباشید؛  اینها قریب یک ماه بود که برای جنبش رقص و فشفشه برنامه داشتند تا از بن‌بست کمر شکن # افشای امتیازات نجومی در شهر و….  خلاص شوند و مگر خلاص خواهند شد این تازه اولشه! باید از خجالت آب شوند.

مجتبی زارعی عضو مجمع گفتمانی دیده بان شفافیت مازندران


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=34491

برچسب ها:
, , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.