تاریخ ارسال : ۲۹ آبان ۱۳۹۶ ساعت : ۱۳:۵۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

جنجال اظهارات جهانگیری درباره خانه مهر

خبرآنلاین: تسلیت به مردم زلزله‎زده کرمانشاه نقطه مشترک نطق های میان فرمان نمایندگان در نشست علنی امروز بود. البته نماینده مردم مشهد پای سخن های معاون اول درباره خانه مهر کرمانشاه را هم به مجلس باز کرد.
 

 
 محمدرضا صباغیان نماینده مردم بافق و مهریز نیز در ارتباط با زلزله کرمانشاه اظهار کرد: بسیاری از گره‎ها با نظارت مجلس حل می گردد.
 
چه کسی جواب خرابی بیمارستان و مسکن مهر را می دهد؟     او اضافه کرد: در زلزله کرمانشاه مردم مبتلا مشکل می باشند، تمام ما با آنان اظهار همدردی می کنیم ولی این بیمارستان و مسکن مهر که بر سر مردم خراب گردید، را چه کسی جواب می دهد. باید امروز با کسانی برخورد گردد که همان طور، اینگونه مجتمع ها را می سازند.
 
مجلس باید کاری کند که کسانی که مسکن مهر و این بیمارستان را ساختند، پاسخگو باشند.
 

 
دلیل بی اعتمادی مردم به نهادهای دولتی در کمک به زلزله زده ها چیست؟     محمد بیرانوندی نماینده خرم آباد و مرحله نیز در تذکری خطاب به رئیس جمهور اظهار کرد: آیا می دانید استقبال مردم و اعتمادشان به بازیگرها و چهره های مشهور بیشتر از نهادهای دولتی شده است؟ تمام اینها نشان از این دارد که زلزله بی اعتمادی، عمیق تر از زلزله اخیر می باشد. مردم دیگر به نهادهای دولتی اعتماد ندارند. فرمان بدهید زلزله سنجی در اماکنی همچون بیمارستان ها و مسکن مهر صورت پذیرد.
 
من امروز سئوالم این هست که اگر طرح مسکن مهر و ساخت منزل های روستایی انجام نشده بود، میزان تلفات را چقدر اظهار می کردند؟
 
متاسفانه منحصرا سخن زده می گردد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=75322

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.