تاریخ ارسال : ۱۵ آبان ۱۳۹۴ ساعت : ۲۳:۴۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

جنجال دیده شدن بشقاب پرنده در اردبیل + عکس

جنجال دیده شدن بشقاب پرنده در اردبیل، این خبر بسیار جنجالی و پرحرف و حدیث است. بتازگی این تصاویر جنجالی از دیده شدن بشقاب پرنده در اردبیل ، کاربران فضای مجازی را حیرت زده کرده است . گفته می شود عده زیادی از مردم اردبیل و عنبران این جسم فضایی را در آسمان شهر دیده اند.

درپی انتشار عکسی در فضای مجازی با محتوای دیده شدن یک بشقاب پرنده در آسمان شهر اردبیل یک شایعه دیگر به پرونده شایعات فضای مجازی افزوده شد.

جنجال دیده شدن بشقاب پرنده در اردبیل + عکس

طی تماسی با روابط عمومی استانداری استان اردبیل؛ اعلام شد که این عکس تصویر سازی بوده و مشاهده هر نوع جسم خارجی در آسمان این شهر تکذیب شد. گفتنی است ؛ حدود یک سال و نیم پش نیز چنین موردی برای آسمان شهر ارومیه هم گزارش شده بود.

ابتدا تصور شد این شی‌ء هواپیماست به همین دلیل عده زیادی از مردم به سمت محل سقوط در حوالی روستای انگنه در جاده ارومیه- سلماس حرکت کردند حتی اهالی سلماس نیز سعی کردند خودشان را به آنجا برسانند. در این میان پلیس و نیروهای امدادی نیز در محل حضور یافتند اما مشخص شد هیچ هواپیمایی سقوط نکرده است.

جنجال دیده شدن بشقاب پرنده در اردبیل + عکس

شایان ذکر است به این پدیده اشیا ناشناس گفته می شود( یوفو ) که اصطلاح رایج برای هر پدیده  هوایی است که علت آن نمی‌تواند به‌آسانی و یا بلافاصله توسط ناظر شناخته شود. نیروی هوایی ایالات متحده آمریکا، این اصطلاح را ابداع کرده‌است

در اصطلاح «یوفو» یعنی اشیائی که پس از بررسی دقیق توسط محققان متخصص ناشناخته باقی می‌مانَد ؛ هرچند امروزه اصطلاح یوفو اغلب برای توصیف هر گونه منظره ی ناشناخته که توسط ناظر گزارش می‌شود، استفاده می‌ شود.ناگفته نماند طبق بررسی ها و تحقیقات جدید نشان می دهد امکان این که بشقاب پرنده وجود داشته باشد درصدش به صفر می رسد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=5065

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.