تاریخ ارسال : ۱۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت : ۰۱:۳۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

جنگ ایران و آمریکا در سال ۲۰۱۷؟

«روی کار آمدن دولت ترامپ و وزارت خارجه ای که توسط تیلرسون رهبری می شود، می تواند تاثیری بی سابقه ای بر روابط آمریکا و ایران و وضع تحریم های سنگین بر ایران داشته باشد.»

تیلرسون جنگ ایران و آمریکا در سال 2017؟

 به گزارش شلمچه نیوز، رسانه های آمریکایی به بهانه “آزمایش موشک بالستیک” توسط ایران به فضاسازی رسانه ای علیه ایران می پردازند و از جنگ و تحریم های سنگین سخن به میان می آورند.

 

در همین راستا، پایگاه “اینترنشنال بیزینس تایمز” (International Business Times) با انتشار گزارشی تحت عنوان “آمریکا در سال ۲۰۱۷ [با ایران] وارد جنگ می شود؟ وزارت خارجه آزمایش موشک بالستیک ایران را به شدت محکوم کرده است” به این موضوع پرداخته است.

 

در این گزارش آمده است: «وزارت خارجه آمریکا آزمایش موشک بالستیک ایران را محکوم کرده است. مقامات ایران نیز اعلام کرده اند که در مقابل ممنوعیت های اعمال شده از سوی ترامپ در رابطه با صدور روادید اقدام متقابل انجام خواهد داد.

 

مارک تونر، معاون سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در بیانه ای که در اختیار “آی بی تایمز” قرار گرفته عنوان کرده است که “ما از گزارش آزمایش موشکی بالستیک ایران و فعالیت های غیر مسئولانه و تحریک آمیز این کشور کاملا مطلع هستیم و به ایران می گوییم که به این فعالیت های خود پایان دهد.»

 

در ادامه این گزارش آمده است: «روی کار آمدن دولت ترامپ و وزارت خارجه ای که توسط تیلرسون رهبری می شود، می تواند تاثیری بی سابقه ای بر روابط آمریکا و ایران و وضع تحریم های سنگین بر ایران داشته باشد.»

 

جام نیوز


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=39700

برچسب ها:
, , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.