تاریخ ارسال : ۲۹ شهریور ۱۳۹۴ ساعت : ۰۱:۳۰ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

جهیزیه بازیگر جوان ایران+ تصاویر

بازیگر جوان سینما و تلویزیون که به تازگی ازدواج کرده است، عکس خریدهای جهزیه اش را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت.
به گزارش شلمچه نیوز، گلاره عباسی، متولد ۱۳۶۲ در تهران است و فارغ التحصیل رشته معماری که در دانشگاه هنر خوانده است و از سال ۸۲ وارد عرصه بازیگری شد.

وی طی مصاحبه ای که با مجله‌ی خانواده ی سبز داشت،نظر خود را درباره ازدواج اینگونه توضیح داد: ازدواج کردن و تشکیل خانواده دادن خیلی خوب است به شرط اینکه انتخاب آدم درست باشد.

گلاره عباسی همچنین درباره ی ازدواج خود گفت: این مرحله از زندگی را به خدا واگذار کرده و منتظر است تا قسمت خود سر برسد و اما حالا قسمت او بالاخره فرا رسیده و در تاریخ ۲۵ تیر ۱۳۹۴ در روز آخرین پنج شنبه ی ماه مبارک و پر خیر و برکت رمضان این پیوند آسمانی را با آقای « ادیب راد » بسته است.

وی هم اکنون درگیر خرید جهیزیه است و تصاویر خریدهایش را در اینستاگرام به اشتراک می گذارد.

گلاره عباسی

اولین های خانه ی ما”…..من و بی خوابی از شوق خرید های کوچک و بهانه های زیبای خوشبختی این روزهای من …دلتون شاد و دعای خیرتون مثل همیشه بدرقه راه من …

گلاره عباسی

اولین گلدان خانه ما ….این عکس را گرفتم که برای همسر جان بفرستم که دیدم عکس کودکی هم به زور خودشو در عکس جا داده و دوست داشتم برای شما هم بگذارم .کودکی من و گلدان امروزم….بدی کیفیت عکس هم مربوط به ویروس سرماخوردگی امروز منه شما مواظب خودتون باشید.

گلاره عباسی

خوشحالم که امروز با سلیقه این جمع مهربان یک یادگاری ماندگار به “خانه ما”اضافه شد. یک خاطره  شیرین از شیراز و برنامه خوشا شیراز


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=1035

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.