تاریخ ارسال : ۳۰ آذر ۱۳۹۵ ساعت : ۱۱:۱۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

جوابیه دانشگاه علوم پزشکی در پی فوت یک بانوی باردار یزدی

ویژه های خبری دوشنبه شب

اعتراض اهالی زردین به فوت یک بانوی یزدی در پی عمل سزارین در بیمارستان شهید صدوقی یزد و جوابیه دانشگاه علوم پزشکی یزد …. دکتر دهقان معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی گفته موضوع در سازمان پزشکی قانونی و کمیته تخصصی با جدیت در حال بررسیه .

روزنامه بشارت یزدنوشت استاندار در سفر به بافق در واکنش به انتقاد از انتصاب مدیران غیربومی گفته نگاه بومی و غیربومی اختلاف برانگیزه و باید این نگاه رو از بین برد . میرمحمدی افزوده معیار انتخاب مدیران ، شایستگی ، توانمندی ، تجربه ، شجاعت ، مردمداری ، اشراف کاری و سوابق حسنه است نه بومی یا غیربومی بودن .

سرو ابرکوه نوشت امام جمعه ابرکوه از دانشجویان خواسته در قبال حقوق های نجومی ، بی عدالتی درحقوق و مزایا و شکاف و اختلاف طبقاتی بی تفاوت نباشند. حجت الاسلام حسینی با انتقاد از قانونی خواندن دریافت حقوق های نجومی گفته تشکل های دانشجوئی و دانشگاهی باید در دفاع از حقوق ملت و بیت المال و مقابله با حرام خواری موضعگیری داشته باشند.

افزایش آمار طلاق در استان . خبرگزاری فارس نوشت معاون پیشگیری از جرم دادگستری استان یزد گفته در ۶ ماه نخست سال جاری ۹۲۰ طلاق در استان یزد به ثبت رسیده که این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد چشمگیری داشته . رفاهی افزوده یکی از اصلی‌ترین علل طلاق در میان زوجین یزدی، دخالت اطرافیان و پس از آن عدم تمکین، بی‌توجهی و عدم مهارت همسرداریه.

عکسی از محمدفقیه خراسانی،عضو شورای اسلامی یزد که در حمایت از سه شنبه های بدون خودرو به جای فشار دادن بر پدال گاز رکاب می زنه و بانوی جهانگرد سوئیسی که با دوچرخه اش به یزد رسیده

رواج پدیده کابل دزدی در یزد و عکسی که یزدتیتر از دزدیده شدن کابل های برق در خیابان امام منتشر کرده

دانلود
دانلود


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=34695

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.