تاریخ ارسال : ۰۸ مهر ۱۳۹۴ ساعت : ۱۲:۲۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

جوابیه رییس کانون بازنشستگان آموزش و پرورش ناحیه یک ساری به یک خبر!

به گزارش شلمچه نیوز، پس از درج خبری با عنوان صندوق کانون بازنشستگان فرهنگی معجزه کرد! از سوی رییس کانون بازنشستگان آموزش و پرورش ناحیه یک ساری جوابیه ای به نویسنده ارسال کرد که متن کامل آن را در زیر می خوانید:
جناب آقای علیرضا مظفری با سلام
 همانطوریکه در روز انتخابات در باشگاه فرهنگیان عرایضم را با نام و یاد خدا و با سخن سرور و سالار شهیدان عالم حضرت امام حسین (ع) که می فرماید خدایا کمکم کن تا حقیقت را فدای مصلحت نکنم در جواب نامه ات در شلمچه نیوز نوشته ای ، آغاز میکنم: جملات و کلمات غیر قابل قبول نوشته ای معجزه امری است الهی و آن هم مختص پیامبران و ائمه اطهار علیهم السلام است . صندوق کانون معجزه نکرده و نمیکند شمایید که خلط مبحث کردی و می دانم که این نوشته از آن تو نیست و نمی خواستم جوابت را بدهم ولی چون تهمت زده ای و بزرگان علم و اندیشه را محکوم کرده ای که همه شان سمت استادی و بزرگی دارند و سره را از ناسره تشخیص می دهند و انتخاب را بر مبنای حق و عدالت برمیگزینند . و ثروت و ایل و تبار و خانواده برایشان ملاک انتخاب نیست. بلکه خادم را از اعمالشان می سنجند. و هیچگونه تخلف و تقلب را بر نمی تابند.
متأسفانه در جلسه به همه توهین کردی و تهدید نمودی و بنده  بخاطر پدرتان زنده یاد مرحوم کیخسرو مظفری که از معلمان خوشنام شهر بودند نگذاشتم صورتجلسه کنند . و شما را به دست قانون بسپارند . جنابعالی و خواهرتان طبق اساسنامه کانون حق حضور در جلسه انتخابات را نداشتی و غیر قانونی وارد سالن شده بودی همه کاندیداها عاقل و بالغ و بدون هیچگونه مشکلی شرکت کردند و رأی خود را گرفتند . قانون انتخابات رقابت سالم است نه تهدید و تقلب، شما و خواهرتان و خاله تان در جلسه تخلف نمودید که نمونه اش خاله ات نام همسرش بنام مرتضی ابراهیمی ثبت کردند و میخواستند یک رأی تقلبی برای مادرتان بگیرند که موجود است. ضمناً آراء مأخوذه و تمام اسناد و مدارک در دفتر موجود است و اختلاف رأی کاندیداها مبین صداقت و درستی کار ستاد اجرائی انتخابات می باشد . در خاتمه امیدوارم که از عمل خلاف دست کشیده و از معلمان و فرهنگیان بازنشسته عذرخواهی نمایید. « والسلام » فاعتبرو یا اولی الابصار.
                                                                                     محمد تقی اکبرزاده
                                                      رئیس کانون باز نشستگان آموزش و پرورش ناحیه یک ساری

لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=1795

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.