تاریخ ارسال : ۲۷ فروردین ۱۳۹۵ ساعت : ۰۱:۱۱ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

جواب دندانشکن پروانه معصومی به روزنامه آفتاب یزد

پروانه معصومی گفت: کسانی که چنین مطلبی در روزنامه آفتاب یزد منتشر کردند، چه نیت مغرضانه ای دارند که اینگونه از تسلیت گفتن مقام معظم رهبری به وحشت افتاده اند؟

 به گزارش شلمچه نیوز، پروانه معصومی بازیگر توانمند سینما و تلویزیون در گفتگو با آرمان کرمان، با اشاره به بازی خود در فیلم “رگبار” در سال های قبل از انقلاب گفت: این فیلم در جشنواره فیلم ملی تهران اکران شد؛ در آن زمان که سن و سال کمی هم داشتم، در سالن نشسته بودم و عده ای نیز پشت سر من بودند که بعدها فهمیدم سردبیر روزنامه و مجلات هستند.

 

وی با بیان اینکه این فیلم با فیلم های زمان قبل از انقلاب فرق داشت، افزود: شنیدم که آنها می گفتند باید صبر کنیم تا ببینیم خارجی ها در مورد این فیلم چه می گویند.

 

پروانه معصومی بازیگر توانمند سینما و تلویزیون در واکنش به مطلب توهین آمیز روزنامه آفتاب یزد نسبت به مرحوم سلحشور اذعان کرد: آفتاب یزد هم منتظر است ببیند رسانه های خارجی ها چه می گویند.

 

 


این هنرمند کشورمان تصریح کرد: چرا باید پشت سر کسی که فوت کرده چنین مطالبی منتشر کنند در حالی که این فرد کارهای بسیار خوبی در عرصه های فرهنگی و مذهبی داشته است.

وی اظهار داشت: حتی اگر سایر کارهای مرحوم سلحشور را کنار بگذاریم، فیلم “یوسف پیامبر (ع)” را در تمام جهان می شناسند؛ من یک سفر عراق با ایشان همراه بودم و دیدم که چه احترامی برای مرحوم سلحشور قائل بودند چرا که می دانستند ایشان هرکاری از دستش برآمده انجام داده و در آن سفر حرم را قرق کردند لذا ما به راحتی توانستیم حرم امام حسین(ع) را زیارت کنیم.

معصومی عنوان کرد: محبوبیت فرج الله سلحشور را فرمایشی عنوان می کنند چون حضرت آقا تسلیت گفتند؟ خوشبختانه رهبر معظم انقلاب سخنان درست و به جایی مطرح می کنند کما اینکه ایشان در مراسم شهید آوینی حضور داشتند و چند روز گذشته نیز در روزنامه ای کسی نوشته بود اگر رهبری نبودند الان کسی نمی توانست نام شهید آوینی را ببرد.

وی بیان کرد: کسانی که چنین مطلبی در روزنامه آفتاب یزد منتشر کردند، چه نیت مغرضانه ای دارند که اینگونه از تسلیت گفتن مقام معظم رهبری به وحشت افتاده اند؟

بازیگر توانمند سینما و تلویزیون یادآور شد: مرحوم سلحشور هنرمند بزرگی بوده است و هنرمند چه می خواهد به جز اینکه به او احترام گذاشته شود حال آن که دستش هم از دنیا کوتاه است.

معصومی خاطرنشان کرد: آفتاب یزد صدای برای خودش است؛ برخی فکر می کنند وقتی خودشان فریاد می زنند دیگران هم باید با آنها همصدا شوند اما خود، صداهای دیگر را نمی شنوند؛ اجازه دهیم این افراد هم همین گونه باشند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=14848

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.