تاریخ ارسال : ۱۹ فروردین ۱۳۹۷ ساعت : ۰۸:۱۱ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

جوادی: بعضی اهالی کشتی از استعفای خادم خرسند می باشند

ابراهیم جوادی در صحبت با خبرنگار مهر با بیان اینکه متاسفانه بعضی اهالی کشتی با توجه به اغراض شخصی خود از رفتن خادم استقبال می کنند، گفت: بحث من به هیچ عنوان شخصی نیست لکن نظیر همیشه برای کشتی و این رشته مدال آور المپیکی دلواپس هستم. متاسفانه وضع کنونی کشتی با توجه به اتفاق هایی که رخ داده به هیچ عنوان امیدوارکننده نیست. کشتی مدیری را از دست داده که سالها با دل و جان برای اعتلای این رشته کوشش کرده هست. البته بعضی از اهالی کشتی از رفتن خادم خرسند و خرسند هستند، چراکه به این فکر می کنند که زین پس توان دارند با خیالی آسوده وارد عرصه مدیریتی و اجرایی این رشته گردند.

وی تصریح نمود: رسول خادم هیچ وقت با اغراض شخصی در کشتی مدیریت نکرد و هر چه قصد داشت برای کشتی و کشتی گیران بود.   بعید می دانم کسی بتواند در حد و اندازه وی در کشتی وقت و انرژی بگذارد.

دارنده مدال برنز المپیک با اظهار گلایه از مشی عجیب و متناقض وزارت ورزش در چند ماه پیش گفت: وقتی که معاون وزیر ورزش به طور مستمر از پشتیبانی همه جانبه از کشتی سخن می گوید انتظار اهالی کشتی بر آن هست که حرکت و اقدام محسوسی را شاهد باشد. اما به رغم این اظهارات، هیچ حمایتی از فدراسیون کشتی نشد و سر انجام کار به جایی رسید که ریاست فدراسیون نیز کناره گیری داد.  حمایت از کشتی و صرف هزینه در این رشته به معنای این نبود که پول و اعتبارات به جیب شخص رسول خادم برود، لکن ما خواهان آن بودیم که کشتی و کشتی گیران زیر چتر پشتیبانی وزارت ورزش قرار گیرند.

دارنده چهار مدال طلای قهرمانی کشتی جهان دنبال کرد: به هر حال رخدادی که نباید می افتاد، اتفاق افتاد و اکنون باید روز دوشنبه هفته جاری در انتظار تصمیم مهمی از سوی اعضای مجمع فدراسیون کشتی باشیم. تصمیمی که با توجه به عدم برگشت رسول خادم به انتخاب سرپرست و جانشین او منتهی می گردد و آغازگر دوران سخت و جدیدی برای کشتی هست.

جوادی در انتهاء به دغدغه های مالی و ادامه مشارکت اسپانسرهای مالی فدراسیون کشتی اشاره نمود و گفت: یکی از رخدادهای خوبی که در کشتی ایران بعد از حضور خادم به عنوان ریاست فدراسیون افتاد، حضور اسپانسرهای مالی قوی و وفادار در این رشته بود که هیچ مشخص نیست با توجه به تغییر و تغییرات احتمالی آتی، این اسپانسرها همچنان در کشتی خواهند ماند یا خیر؟ ضمن اینکه مشکلات مالی یکی از دغدغه های کلیدی وزارت ورزش در اداره امور فدراسیون هاست و این مشکل به راحتی حل شدنی نیست.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=95050

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.