تاریخ ارسال : ۱۲ فروردین ۱۳۹۵ ساعت : ۱۸:۲۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

جواد خیابانی؛ آقای رییس جمهور به فکر مردم باش!

من وقتی می توانم به مردم خدمت کنم  و عرضه این کار را دارم و توانش را در خودم می بینم و حتی توان داد زدن رو دارم و حنجره انجام این کار را هم دارم چرا این کار را انجام ندهم

به گزارش شلمچه نیوز، جواد خیابانی در برنامه زنده تلویزیونی صفرصفر مهمان رضا رشیدپور بود. خیابانی در موارد مختلفی از درباره عادل فردوسی پور اظهار داشت: خوشحالم بعد از مدتها عملکرد عادل فردوسی پور از من خیابانی بهتر شده است و من به وی افتخار می کنم.

رضا رشید از جواد خیابانی خواست در باره اقدام بامزه عربستانی ها که در ایران بازی نمی کنند توضیح دهد که بلافاصله خیابانی جواب داد: اصلا کارشان با مزه نیست و خیلی هم بی مزه است.

۴۳۲۲۷۷۰_۲۰۱

جواد خیابانی تصریح کرد: به نظرمن کار عربستانی ها خوب نبوده بی مزه بود واصلا عزیز هم نیستند. من بیشتر شهرهای عربستان رفتم و انواع بی ادبی ها مطرح می شود. من اگر جای مسئولان تصمیم گیرنده بودم اصلا با این کشور بازی نمی کردم جریمه اش را هم می دادم. البته با توجه به اینکه بیشتر مسئولان کنفدراسیون عربستانی هستند این تصمیم گرفته شد که نباید چنین اتفاقی رخ می داد.

خیابانی در ادامه به بحث کاندیداتوری در مجلس پرداخت و عنوان کرد : من زمانی می توانم به مردم کشورم خدمت کنم چرا این کار را انجام ندهم. من می توانم اتوبان تهران کرج را دو طبقه می کنم چرا این کار راانجام ندهم. چرا به مردمم خدمت نکنم.

خوشحالم که باعث خنده هموطنانم می شوم
جواد خیابانی با اشاره به سوتی ها و پرداختن در شبکه های مجازی عنوان کرد: البته این گونه سوتی ها در همه همکاران صدق می کند و فقط منحصر به من خیابانی نیست من ظرفیتم بالاست و نقد پذیر در واقع لذت میبرم زمانی که به نقد از من می پردازند چرا که من وقتی نقد  می شوم درکانون توجه مردم هستم واین یک حسن است. اشتباهات من همانند بقیه دوستان است وکمتر نیست بیشتر هم نیست برابر با همه همکاران بوده است.

مجری و گزارشگر ورزشی فوتبال در پاسخ به سوال مجری برنامه که چرا این انتقادات را برای عادل فردوسی پورو میرزایی مطرح نمی کنند گفت : در واقع دلیل این قضیه رانمی دانم اما شاید بارزترین دلیلش این بوده که بقیه همکاران خصوصا عادل به انتقادات مطبوعات و شبکه های مجازی پاسخ نمی دهند . و من از اینکه باعث خنده هموطنان می شوم خوشحالم .

وی در باره نقدهای تند وتیز در برنامه آقای گزارشگر و ارایه امتیازات کم به گزارشگران جوان گفت: شما بروید یک بار دیگر برنامه را ببینیید خواهید دید که امتیاز ونقدهای دوستان و سایرین تند بوده است.

جواد خیابانی در رابطه با اینکه شکایت یا پی گیری از شبکه های اجتماعی نداشته است عنوان کرد: باور کنید تا کنون هیچ گونه شکایت یا پی گیریی از سوی من انجام نشده است و به هیچ وجه هم انجام نمی شود.

 اتوبان تهران – کرج را در مجلس دو طبقه می کنم 
خیابانی در ادامه به بحث کاندیداتوری در مجلس پرداخت و عنوان کرد: من زمانی می توانم به مردم کشورم خدمت کنم چرا این کار را انجام ندهم. من می توانم اتوبان تهران کرج را دو طبقه کنم چرا این کار راانجام ندهم. چرا به مردمم خدمت نکنم.

چرا نباید یک ورزشکار به حوزه سیاست ورود کند مگر ارنولد شوارد ناتزه ورزشکار نبود که فرماندار شد و در کشور خودمان هم می توان به رسول خادم اشاره کرد . که انصافا چهره موفقی بود. ما نباید فقیر داشته باشیم چرا باید مافقیر داشته باشیم من دوست دارم رستورانی تاسیس کنم که هر کسی هر اندازه که دلش خواست غذا بخورد  در واقع نباید غصه نداری بین مردم ما وجودداشته باشد. من با دیوار مهربانی موافق بودم اکنون دوست دارم این دیوار به کلبه مهربانی تغییر پیدا کند.

 آقای رییس جمهور به فکر مردم باش!
خیابانی در ادامه عنوان کرد: من وقتی می توانم به مردم خدمت کنم  و عرضه این کار را دارم و توانش را در خودم می بینم و حتی توان داد زدن رو دارم و حنجره انجام این کار را هم دارم چرا این کار را انجام ندهم شما می دانید ۳ نفر در کشور وجود  دارند که اندازه همه مردم کشور ثروت دارند واگر در هر خونواده ایی ۴ نفر وجود  داشته باشند مجموع ۲۰ میلیون نفر هستند این ۳ نفر به اندازه همه جمعیت کشور ثروت دارند چرا من نباید شرکت کنم و به طور قطع از همه توانم برای خدمت به مردم استفاده می کنم. چرا نباید اتوبان تهران – کرج پلی داشته باشد من راننده های ترکیه ایی که به اتوبان تهران – کرج می رسیدند نگران سلامتی شان بودند چرا که واقعا وضعیت اسفناک است اتوبان تهران کرج که طرح استانی نیست طرحی ملی است که باید توسط رییس جمهور حل شود . به طور قطع مشکلات فراوانی در کشور وجود  دارد که باید به آن رسیدگی شود .

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=13926

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.