تاریخ ارسال : ۰۵ شهریور ۱۳۹۵ ساعت : ۱۳:۱۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

جویبار مازندران دارنده یک سوم مدال المپیکی ایران

فرماندار جویبار گفت: ورزشکاران شهرستان جویبار کار بزرگی را برای کشور انجام دادند و یک سوم مدال های کشور در المپیک را جویباری‌ها به دست آوردند.

به گزارش شلمچه نیوز، سومین روز از هفته دولت با حضور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جویبار آغاز و با تجدید میثاق با آرمان های شهدا، افتتاح مرکز کاریابی جویکار و بازدید از دو واحد تولیدی در این شهرستان به پایان رسید.

رجبعلی وهابی فرماندار جویبار در در مراسم افتتاحیه کاریابی جویکار این شهرستان، اظهار کرد: باید تلاش کرد تا در این هفته اقدام‌ها و دستاوردهای دولت به شکل مطلوبی اطلاع‌رسانی شود.

وی با اشاره به افتتاح ۳۲ طرح در این شهرستان به مناسبت هفته دولت، خاطرنشان کرد: بسیاری از این طرح‌ ها فعالیت‌های زیربنایی و اساسی هستند و به طور قطع در توسعه شهرستان نقش دارند.

فرماندار جویبار افزود: در جویبار ۲۵ طرح با ثبت نام در سامانه بهین یاب توانستند با دریافت تسهیلات لازم مشکلات خود را برطرف کنند.

وهابی با اشاره به افتخارآفرینی جویباری ها در مسابقات کشتی المپیک نیز اظهار کرد: ورزشکاران این شهرستان کار بزرگی را برای کشور انجام دادند و یک سوم مدال های کشور در المپیک را جویباری‌ها به دست آوردند.

فرماندار جویبار افزود: در این راستا کلنگ ساخت سالن ورزشی ۶ هزار نفری دراین شهرستان از سوی استاندار مازندران در هفته دولت بر زمین زده می شود.

به گزارش ایسنا، علی اسلامی رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی جویبار نیز با تبریک فرارسیدن هفته دولت اظهار کرد: تأسیس کاریابی ها در راستای واگذاری برخی از امور دولت به بخش خصوصی انجام می شود.

وی افزود: در جویبار یک واحد کاریابی وجود داشت و با توجه به ظرفیت فراوان منطقه مجوز تأسیس کاریابی دوم دریافت شد و امیدواریم کاریابی ها شرح وظایف خود را به درستی انجام دهند.

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی جویبار خاطرنشان کرد: یکی از وظایف مهم کاریابی ها ایجاد تعامل سازنده با مدیران بنگاه‌های اقتصادی است و باید در میان کارجویان و بازار کار ارتباط موثری برقرار کنند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=23648

برچسب ها:
, , , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.