تاریخ ارسال : ۱۹ بهمن ۱۳۹۴ ساعت : ۱۱:۰۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

جیب بر مسافران اتوبوس‌های BRT پایتخت را شناسایی کنید+عکس

در هرگونه سرقت به شیوه جیب بری ، قرار دادن اموال باارزش بویژه وجوه نقد در قسمت های مختلف لباس مانع از سرقت تمامی آنها توسط سارقین جیب بر خواهد شد.

به گزارش شلمچه نیوز، در مورخه ۱۰/۱۱/۱۳۹۴ ، از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ یک فقره دستگیری یک سارق جیب بر در ایستگاه BRT چهارراه ولیعصر به کلانتری ۱۲۹ جامی اعلام شد .

پرونده در پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ:
با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع “جیب بری” و به دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای ناحیه ۱۱ تهران ، پرونده جهت رسیدگی در اختیار پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

جیب بر مسافران اتوبوس‌های BRT پایتخت را شناسایی کنید+تصاویر

اظهارات شاکی پرونده:
شاکی پرونده در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : در داخل اتوبوس ایستاده بودم که متوجه شدم جوانی قصد سرقت جیب مرا دارد ؛ این جوان ( متهم )  قصد فرار داشت که با کمک سایر مسافران اتوبوس او را دستگیر و با پلیس ۱۱۰ تماس گرفتیم .

شناسایی مجرم سابقه دار:
با بررسی سوابق متهم “حسین . چ” ( متولد ۱۳۷۰ ) مشخص شد که وی از مجرمین سابقه داری است که از سال ۱۳۸۹ تاکنون ، ۵ بار به اتهام جیب بری دستگیر و روانه زندان شده اما هر بار پس از آزادی مجددا سرقت های خود را از سر گرفته است.

جیب بر مسافران اتوبوس‌های BRT پایتخت را شناسایی کنید+تصاویر

متهم که به گفته خودش نزدیک به ۱۰ سال به مصرف موادمخدر از نوع هروئین اعتیاد دارد ، در اعترافاتش به دهها فقره جیب بری در خطوط اتوبوس های درون شهری BRT بویژه در مسیر سه راه تهرانپارس – آزادی اعتراف و عنوان کرد که سرقت های خود را در ابتدای روز و در زمان مراجعه شهروندان به محل کار انجام داده است.

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با انتشار این خبر اعلام کرد : ” با توجه به شناسایی تعدادی از شکات پرونده و اعتراف صریح متهم به دهها فقره جیب بری و به جهت شناسایی سایر جرایم ارتکابی و همچنین مالباختگان ، دستور انتشار بدون پوشش تصویر متهم از سوی مقام محترم قضایی صادر شده است ؛ لذا از کلیه مالباختگانی که موفق به شناسایی تصویر متهم شدند دعوت می شود تا جهت پیگیری شکایات خود به نشانی پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ در میدان حـر – خیابان ۱۲ فروردین مراجعه نمایند”.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=10995

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.