تاریخ ارسال : ۳۰ شهریور ۱۳۹۴ ساعت : ۱۰:۴۱ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

حاشیه حضور سیاستمدار با اخلاق مازندران در یک مراسم

یوسف نژاد را هرچند اصلاح طلب می دانند اما شنیده شده است که بسیاری از چهره های سیاسی مطرح اصولگرای ساری در انتخابات آینده مجلس از وی حمایت خواهند کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شلمچه نیوز در مازندران، مراسم عزاداری هیأت ورزشکاران استان مازندران با محوریت گرامیداشت یاد و خاطره ی ۷۵ تن از شهدای منطقه تویه دروار در حالی در حسینیه رضوی خیابان ملت شهرستان ساری برگزار شد که حضور برخی از رجال سیاسی و مسئولین در این مراسم را باید در جنبه تبلیغاتی آن مورد ارزیابی قرار داد.

۰۰۰۱

قابل توجه است در این مراسم دکتر علی اصغر یوسف نژاد نماینده دوره های پنجم و هشتم مردم ساری در مجلس شورای اسلامی معاون سابق حقوقی و پارلمانی وزیر اقتصاد، مشاور عالی اتاق اصناف کشور ضمن دیدار و گفتگو با شعبان وفایی نژاد مدیر پایگاه خبری شلمچه نیوز در مازندران، بدون هیچگونه هیاهو و بدون توجه به هدف بهره برداری تبلیغاتی از این مراسم ارزشی و مذهبی، پس از سخنرانی مسئولین در زمان برگزاری مراسم مداحی و عزاداری در حالی وارد جمع حاضر شد که نبود مسئولینی که در ابتدای مراسم حضور داشتند دیدگاه حضور تبلیغاتی شان را به یقین تبدیل کرده بود؛ گفتنی است حضور وی با استقبال بسیار جالب توجه از سوی هیأت مذکور و جامعه تویه درواری ها همراه بود.

Untitled-1

یوسف نژاد در این مراسم در گوشه ای از حسینیه در کنار دیگر جمع حاضر به عزاداری پرداخت. این گزارش حاکیست هفته گذشته نیز دکتر یوسف نژاد ضمن عزیمت به منطقه تویه دروار، در مراسم چهلمین روز درگذشت آیت الله وحید دامغانی یکی از علمای برجسته این منطقه شرکت کرد.

۱۲

یوسف نژاد را هرچند اصلاح طلب می دانند اما شنیده شده است که بسیاری از چهره های سیاسی مطرح اصولگرای ساری در انتخابات آینده مجلس از وی حمایت خواهند کرد.

یکی از شعار علی اصغر یوسف نژاد این است که همه اصولگرایی و اصلاح طلبی باید به اخلاق ختم شود، اخلاق، اخلاق.

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=1149

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.