تاریخ ارسال : ۲۴ تیر ۱۳۹۵ ساعت : ۲۲:۲۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

حاشیه های سخنرانی احمدی نژاد در ملارد+تصاویر

احمدی نژاد این بار شهرستان ملارد را برای سخنرانی انتخاب کرد، اتفاقی که مثل همیشه حواشی متفاوتی را به دنبال داشت.

به گزارش شلمچه نیوز، “محمود احمدی نژاد” رئیس جمهور سابق عصر امروز(۲۴تیر)، شهرستان ملارد کرج را برای سخنرانی انتخاب کرد. همان جایی که ۳ ماه پیش، مخالفت هایی برای حضور رئیس دولت های نهم و دهم صورت گرفت و جلوی ورود وی به ملارد گرفته شد.

به ادعای برخی رسانه ها، سخنرانی این روزهای احمدی نژاد که پس از انتخابات مجلس، با تناوب بیشتری دنبال می شود، در حقیقت میتینگ های زودهنگام انتخاباتی برای خرداد ۹۶ است. اطرافیان احمدی نژاد اما “تبیین اندیشه های امام” را هدف این سخنرانی ها می دانند.
حاشیه ها این بار هم مانند همیشه از قبل از سخنرانی احمدی نژاد شروع به کار کردند.
*جمعیت قابل توجهی روبه روی مسجد خامس آل ابا(محل سخنرانی احمدی نژاد) تجمع کرده بود. پوسترهای اختصاصی سخنرانی احمدی نژاد، دست به دست می شد.
* مردی که بلند فریاد می زد: “من از قم آمده ام”، تعدادی برگه در دستش بود که میان مردم پخش می کرد. در برگه  اظهارات آیت الله جوادی آملی مبنی بر “نفوذ دشمن و دیاثت سیاسی”، آورده  شده بود.
* برخلاف سخنرانی های قبلی احمدی نژاد، صندوق دریافت نامه تعبیه نشده بود اما با این حال خانم مسنی در میان جمعیت مدام از این و آن سوال می کرد که آیا نامه هم می توانیم بنویسیم؟
*در داخل شبستان مسجد، گوش تا گوش نشسته بودند. قرار بود سخنرانی احمدی نژاد ساعت ۱۸اغاز شود اما تاخیر در حضور باعث شده بود تا فردی در مقام سخنرانی قرار بگیرد و درباره استکبارستیزی و رژیم آل سعود، صحبت و همچنین در رثای شهدای مدافع حرم مدیحه سرایی کند. مردم هم با شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر آل سعود و مرگ بر منافق همراهی می کردند.
* طبق این گزارش؛ تعدادی از حاضرین قبل از ورود رئیس جمهور سابق تمرین برای فرستادن شعار می کردند که یکی از این شعارها ” یوزارسیف زمانه خوشامد خوشامد” بود.
* مردم به خاموش شدن تلویزیون شهری که قرار بود سخنرانی را پخش کند، معترض بودند.

لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=20642

برچسب ها:
, , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.