تاریخ ارسال : ۰۲ آذر ۱۳۹۴ ساعت : ۱۸:۲۹ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

حاشیه ها و هدیه پوتین به رهبری (+عکس)

هواپیمای حامل پوتین دقایقی قبل در فرودگاه مهرآباد تهران به زمین نشست. او برای حضور در نشست سران کشورهای صادرکننده گاز به تهران آمده است.

ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه ظهر امروز دوشنبه وارد تهران شد.

به گزارش شلمچه نیوز،، هواپیمای حامل پوتین ظهر امروز در فرودگاه مهرآباد تهران به زمین نشست. او برای حضور در نشست سران کشورهای صادرکننده گاز به تهران آمده است.

وی پس از پیاده شدن از هواپیما در فرودگاه مهرآباد، در پای پلکان هواپیما توسط واعظی وزیر ارتباطات ایران مورد استقبال قرار گرفت و بعد از سوار شدن بر خودرو، فرودگاه را ترک کرد.

خودروی حامل پوتین که یک دستگاه خودروی لیموزین بنز اس ۶۰۰ است به همراه دو دستگاه خودروی زرهی حفاظتی، از روسیه به تهران منتقل شده است.

پوتین پس از ورود به فرودگاه مهرآباد مستقیم به سمت خیابان فلسطین تهران رفت و با آیت الله خامنه ای مقام معظم رهبری دیدار کرد.

خودروی پوتین در تهران (عکس)

دیدار پوتین با رهبری (عکس)

پوتین با مقام معظم رهبری دیدار کرد.

به گزارش عصرایران به نقل از سایت اینترنتی دفتر مقام معظم رهبری، ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه و هیأت همراه روز دوشنبه با آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در تهران دیدار کردند.

هدیه پوتین به رهبری

ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه در دیدار با آیت الله سیدعلی خامنه ای مقام معظم رهبری، یک جلد قرآن خطی را به ایشان هدیه داد.

 عصرایران

لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=6145

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.