تاریخ ارسال : ۰۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۸:۲۰ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

حالا نوبت نابودی داعشی های داخلی است

به گزارش شعبان وفایی نژاد از شلمچه نیوز، ضمن حق شناسی از تلاش ها و ایثارگری ها و رشادتهای دلاورمردان ایران اسلامی در جبهه دفاع از حرم که در نهایت موفق به نابودی داعش بین المللی به سرکردگی استکبار جهانی شد اینک همه مردم انقلابی و شجاع کشورمان منتظر نابودی داعشی های داخلی هستند.

 

همان کسانی که خون مردم کشورمان را در شیشه ریخته و کل کشور را غارت کرده اند ؛ هم به ملت و هم به کشور خیانت و مفسدان اقتصادی همان کسانی هستند که به نام دور زدن تحریم ها ، کل کشور را دور زده اند.

 

متأسفانه مردم از اجرای عدالت مأیوس و ناامید هستند ؛ همان ۴ درصدی که ۹۶ درصد سرمایه های کشور را غارت کرده اند ، اعتماد و اطمینان مردم را نسبت به مسئولین نظام نیز از بین برده اند. گفته می شود اکثر مطلق غارتگران منصوب به مسئولین کشور می باشند و در همه دولت ها نیز حضور دارند و به صورت چرخشی و گردشی جابجا می شوند.

 

۸ سال غارت و ۸ سال دیگر در جابجایی ها حاشیه امنی برای همه آنها وجود دارد و نوعاً خطر قرمزهایی هستند که احدی حق برخورد با آنها را ندارد.

 

 

مردم ما واقعاً از غارت و خیانت ها خسته شده اند ، آیا نابود کنندگان داعش بین المللی می توانند داعشی های داخلی را نابود کنند تا کنون مسئولین سه قوه به علت وابستگی ها و دلبستگی ها با غارتگران داعشی داخلی داشته اند یا برادر یا معاون اول یا مشاور یا فرزند یا دختر یا پدر آنها بوده اند.

 

اگر مقداری هم با غارتگران برخورد شد از آنها به عنوان قهرمانان مظلوم و مدیران توانمند یاد می شود اگر زندان به صورت سوری بروند از امکانات هتل ۵ ستاره و بین المللی استفاده می کنند و انواع مرخصی ها و امتیازات را برخوردار هستند؛ همه ملاقات آنها با مانورهای خبری و تبلیغات همراه می شود این سوأل وجود دارد که با این تفاسیر آیا می توان امیدی به نابودی داعشی های داخلی داشت؟!

اگر داعش های بین المللی نفت عراق و سوریه و لیبی را به صورت غیرقانونی غارت می کردند داعشی های داخلی نفت و بنزین کشورمان را تحت عنوان دور زدن تحریم ها به انواع کشورهای خارجی ارسال می کردند.

 

در شعار صنعت نفت ما ملی آمده است اما عملاً صادرات ما به صورت شخصی به کیسه بابک زنجانی ها ، شهرام جزایری ها ، خاوری ها ، روحانی ها، رحیمی ها ، بقایی ها و … انتقال پیدا می کرد و می کند.

 

آنها برا صدقه سری چند دستگاه کانکس به مردم زلزله زده هدیه می کنند و ملت ما در بدترین شرایط اقتصادی به سر می برند اما منابع مالی دولت برای تیم های سرخابی و برگزاری جشن های میلیاردی و کمک به کشورهای دیگر تحت عنوان صدور انقلاب هزینه می شود.

 

معلوم نیست چگونه صدها کارخانه بزرگ کشور به فرزندان آقازاده ها هدیه می شود و چگونه ذخائر گرانقیمت زیرخاکی کشور توسط آقایان غارت شده است؟!

 

این تحلیل خبری برای تصدیق آنچه گفته شد تصریح می کند در عربستان شنیده شده که ۵۰۰ تن از غارتگران خانوادگی دستگیر شده اند اگر در ایران حداقل ۵۰ تن از غارتگران خانوادگی برای مدتی دستگیر شوند کشورمان گلستان می شود کافی است که تنها یک سال در این کشور از غارت مسئولین خبری نباشد بی شک ایران اسلامی به گلستانی بی بدیل تبدیل خواهد شد.

 

مردم ما این سوأل را از مسئولین دارند که برای تعیین یک آبدارچی و نگهبان و سرایدار ، متقاضیان از هزاران فیلتر ارزیابی باید عبور کنند چگونه برای انتصای یک مدیر  که بعدها مشخص می شود صدها میلیارد از بیت المال را غارت کرده نظارتی در کار نیست.

 

اگر توطئه ای در کشورهای دیگر جهان رخ دهد مسئولین دستگاهای نظارتی علاوه بر معرفی مدیر متخلف ، وی را مسئولیت کنار گذشته و دیگر جایگاهی برای وی در سیستم های اداری تعریف نمی شود اما در کشورمان غارتگران به صورت آشکار و علنی غارت می کنند و فردا در مسئولیت های دیگر گمارده می شوند!

 

همین بحث قلیان و سیگار و مواد مخدر و صادرات همه این مواد به همراه قاچاق سوخت و زیرخاکی به صورت علنی توسط مسئولین انجام می شود و خطر این رویکردها بیش از خطر داعش برای نظام ما است…


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=76218

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.