تاریخ ارسال : ۱۸ دی ۱۳۹۶ ساعت : ۲۱:۵۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

حاکمیت روابط در کمیسیون ماده صد شهرداری ها!

عضو کانون هیئت مدیره انبوه‌سازان مسکن ایران گفت: وحدت رویه در جریمه‌های ماده ۱۰۰ وجود نداشته و رابط در این حوزه حاکم است.

به گزارش شلمچه نیوز  بخش مسکن در استان مازندران هم به نوعی درگیر این بخش شده است و مهمترین افرادی که از این وضعیت در حال حاضر به شدت گلایه دارند، انبوه‌سازان و فعالان ساختمان هستند.

 

غیر از مشکلاتی که در حوزه ملی برای ساخت و ساز وجود دارد، بروکراسی اداری و مشکلاتی که شهرداران برای فعالان این بخش ایجاد کردند، گفته می‌شود که عامل رکود در ساخت و ساز است.

 

در همین ارتباط علی اکبر زورقچیان در حضور استاندار مازندران اظهار کرد: ۷۰۰ انبوه‌ساز مسکن در استان به دلیل عدم رعایت قوانین و مقررات با مشکلات جدی مواجه هستند.

 

وی اضافه کرد: قانون بهبود کسب و کار در حوزه ساخت و ساز توسط شهرداران اجرایی نمی‌شود.

 

عضو کانون هیئت مدیره انبوه‌سازان مسکن ایران اضافه کرد: به مصوبه هیئت وزیران و وزارت راه و شهرسازی در ارتباط با افزایش تراکم توجه نمی‌شود.

وی با اعلام اینکه در کمیسیون ماده ۱۰۰ به صورت سلیقه‌ای عمل می‌شود، افزود: در این بخش وحدت رویه وجود ندارد و روابط بیشتر حاکم است.

 

زورقچیان در پایان گفت: وضعیت ساخت و ساز در استان به شدت دچار مشکل است، به طوری که امسال به دلیل مشکلاتی که در این بخش داشتیم با تعدیل نیرو مواجه هستیم./ تابناک/


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=82470

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.