تاریخ ارسال : ۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت : ۰۸:۱۹ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

حدود ۳۰۰ طرح آماده اجرا برای سرمایه گذاری بخش خصوصی

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از رشت؛ ؛ غلامعلی جعفر زاده ایمن آبادی، یکی از نماینده های مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در نشست پیگیری توسعه روستاهای شهر رشت و اقدمات انجام شده در فرمانداری این شهرستان با اعلام این خبر اظهار کرد: روستاها نقش کلیدی را در اقتصاد گیلان  ایفا می کند و باید با سرمایه گذاری و فراهم نمودن ابزارها زیادتر در روستا ها داعیه مضاعفی  را برای ساکنان روستا فراهم کرد.

وی اضافه کرد: با توجه به اینکه شهر رشت سومین شهر متراکم در کشور هست بنابراین پشتیبانی از روستاها  در کاهش تراکم این  شهر به عنوان مرکز استان تاثیر گذار می باشد.   

   جعفرزاده ایمن آبادی در ادامه یکی از مشکلات روستاهای شهرستان رشت راههای روستایی عنوان نمود و اضافه کرد: ترمیم ، بهسازی و آسفالت راه  روستایی علاوه برکم کردن مشکلات روستائیان ، در کاهش ترافیک کلانشهر رشت موثر هست.

جبار کوچک نژاد از دیگر نماینده های مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد : ۴میلیون تن قیر برای آسفالت راه‌های کشوردر بودجه  سال ۹۷ در مجلس شورای اسلامی به تصویب دست یافته هست که از طریق وزارت نفت به استان‌ها واگذار می گردد.

محمد صادق حسنی یکی دیگر از نماینده های مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: سازگاری راز برتری در هر کاری هست ومردم و  مسئولین باید با سازگاری و هم فکری در پیشبرد شهرستان کوشش کنند.

فرماندار شهرستان رشت در این جلسه نیز  اظهار کرد : در زمینه پشتیبانی از روستاها۲۱ میلیاردو ۵۱۲میلیون و ۸۰۰هزار ریال ارزش در سال ۹۶از اعتبارات شهرستان برای اجرای ۱۷۳پروژه درروستا به بنیاد مسکن اختصاص یافته هست که این میزان ۱۵در صد از اعتبارات شهرستان رشت بوده هست.

سید محمد احمدی اضافه کرد : ۵۶کیومتر از راههای روستایی شهرستان رشت از ابتدا سال ۹۶تاکنون با اعتباری بالغ بر ۱۴میلیارد تومان آسفالت شده هست و ۱۵۱کیلومتر از راههای روستایی نیززیر سازی شده و بزودی اجرای آسفالت در این راههای آغازمی گردد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=83085

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.