تاریخ ارسال : ۰۸ مهر ۱۳۹۶ ساعت : ۲۲:۳۹ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

حذف تمامی فرنگی کاران ایران در روز نخست جام تورلیخانوف

حذف تمامی فرنگی کاران ایران در روز نخست جام تورلیخانوفبه گزارش شلمچه نیوز به نقل از  خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان،   رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تورلیخانوف با حضور ۱۷ کشور جهان در شش وزن روزهای ۸ و ۹ مهرماه برگزار می شود.

در روز نخست این رقابت ها، مسابقات اوزان ۵۹، ۷۵ و ۹۸ کیلوگرم برگزار شد که میثم دلخانی نماینده کشورمان در وزن ۵۹ کیلوگرم در دور نخست با نتیجه ۵ بر ۳ مقابل حریف قزاق شکست خورد و از دور رقابت ها کنار رفت. در وزن ۷۵ کیلوگرم شایان عفیفی با نتیجه ۴ بر یک مقابل حریف اوکراینی شکست خورد و حذف شد.

پیام بویری در وزن ۷۵ کیلوگرم نیز در دور نخست با نتیجه ۱۰ بر ۲ از سد حریف خود گذشت اما در دور بعد مقابل کیم هیونگ وو قهرمان جهان و المپیک از کره جنوبی شکست خورد و با توجه به شکست این کشتی گیر، از دور رقابت ها کنار رفت.

رده بندی سه وزن نخست این مسابقات به شرح زیر است:

۵۹ کیلوگرم: ۱- کیم سئوگ هاک (کره جنوبی) ۲- روسلان ایتمگنوف (قزاقستان) ۳- نورسلطان کالمیرزایف (قزاقستان) و فیروز توختایف (ازبکستان)

۷۵ کیلوگرم: ۱- فاتح چنگیز (ترکیه) ۲- میندیا تسولوکیدزه (گرجستان) ۳- آرسن جلفالکیان (ارمنستان) و شماگی بولکوادزه (گرجستان)

۹۸ کیلوگرم: ۱- نیکیتا ملنیکوف (روسیه) ۲- دمیتری تیمچنکو (اوکراین) ۳- ارکین شایکنوف (قزاقستان) و دانیل سوتنیکوف (روسیه)


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=67768

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.