تاریخ ارسال : ۲۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت : ۱۱:۳۱ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

حرف های اعتراضیِ کارگردان «ایتالیا ایتالیا»

سینما سینما: کاوه صباغ زاده نویسنده و کارگردان فیلم سینمایی «ایتالیا ایتالیا» در ایراد به نحوه اکران فیلمش عنوان کرد: فیلم فروش قابل قبولی داشته و بیننده خودش را پیدا کرده هست. در حالی که بودجه فراوانی برای تبلیغات محدودهی نداشتیم منحصرا بصورت مجازی روی تبلیغات فیلم کار کردیم.

کارگردان فیلم سینمایی «ایتالیاایتالیا» عنوان کرد: در طول یک هفته موخر ۹۰درصد سینماهای ما را گرفتند و سایت سینما تیکت که بزرگترین مرجع فروش بلیط هست به دستاویز اکران شدن فیلم های دیگر، تبلیغ فیلم ما را از سایتش حذف کرد! کارگردان «ایتالیا ایتالیا»: مالی بود هزینه فیلم می کردم 
کارگردان فیلم سینمایی «ایتالیاایتالیا» عنوان کرد: در طول یک هفته موخر ۹۰درصد سینماهای ما را گرفتند و سایت سینما تیکت که بزرگترین مرجع فروش بلیط هست به دستاویز اکران شدن فیلم های دیگر، تبلیغ فیلم ما را از سایتش حذف کرد!  وی اضافه کرد: از تبلیغات منفی صدا و سیما هم کاملا مشخص بود که گزارشگر سراغ اشخاصی رفته که فیلم را دوست نداشتند و سراغ افرادی که فیلم را دوست داشتند، نرفته که این مبحث در برنامه های صدا و سیما طبیعی هست.

وی دنبال کرد: بعضی از سینماها از زمانی فیلم اکران گردید بنر تبلیغاتی فیلم را در فراروی عموم نگذاشتند و هر بار با دستاویز ای از این کار شانه تهی کردند و من تفکر میکنم به شمار سینماهایی که اکران داریم ضروری هست مراقب بگذاریم که کارهایشان را به صحیحی انجام دهند.

در صورتی که بعضی به پرسنل بعضی از سینماها گوشی موبایل و سکه و از این قبیل هدایا می دهند تا هوای فیلمشان را زیادتر داشته باشند! اگر هم چنین مالی داشتیم حتما آن را هزینه فیلم میکردیم نه باج دادن به سینماها!


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=74903

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.