تاریخ ارسال : ۲۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۰:۵۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

حرکت در طریق مقام معظم رهبری ملاک تشخیص اشخاص در نظام اسلامی است

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم از کرمان،

وی با اشاره به اینکه یکی از ویژگی‌های انقلاب اسلامی مشخص بودن هدف انقلاب هست اظهار کرد: گرچه در طول انقلاب ریزش‌هایی داشته‌ایم اما طریق حرکت انقلاب با ابهت طی شده و یکی از عوامل پایداری انقلاب وجود شهدای انقلاب اسلامی هست.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با اظهار اینکه آن چیزی که که موجب گرامی شدن شهدا گردید، در طریق اهل‌بیت‌(ع) بودن آنان بود اضافه کرد: شهدا به تاسی از نهضت امام حسین‌(ع) وارد جبهه گردیدند و پایین ترین وصیتی از شهدا وجود دارد که در آن اسم امام حسین‌(ع) ذکر نگردیده باشد.

پورابراهیمی با اشاره به اینکه شهدای ما مشابه سید‌الشهدا(ع) هر آن چیزی که را که داشتند در برپایه اخلاص گذاشته و تقدیم اسلام کردند خاطر‌نشان کرد: شهدای ما برای شهید شدن در طریق اسلام آمادگی کامل داشتند و سبب ابراز محبت مردم ما به شهدا و امام حسین‌(ع) پس از این همه مدت خلوص نیت آنان بود.

وی با اظهار اینکه محبت امام حسین‌(ع) یک ذخیره زیاد با اعتبار هست که در دل مردم ایران اسلامی قرار دارد و همین محبت موجب پایداری انقلاب اسلامی ایران هم شده هست اظهار کرد: شهید محسن حججی حاصل خون شهدای دفاع مقدس هست.

رئیس کمیسیون مجلس شورای اسلامی گفته بود: اثر خون شهدا همین هست که امروز جوانانی که نه دوران انقلاب اسلامی را نگاه کردند و نه در دوران دفاع مقدس حضور داشتند اما در صحنه‌های دفاع از انقلاب اسلامی در صف اول می باشند و یکی از این برکات وجود پر‌افتخار شهید محسن حججی هست.

وی با اشاره به اینکه حرکت در طریق رهبری ملاک تشخیص اشخاص در نظام اسلامی هست اهتمام کرد: جامعه ما جوان و پویا هست و مشابه شهید حججی هزاران نفر در کشور مهیا دفاع از حریم ولایت می باشند.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با اظهار اینکه مقابله با استکبار با خون جوانان ما عجین شده هست و جوانان انقلاب اسلامی ادامه‌دهنده راه شهدای انقلاب می باشند اظهار کرد: الگوی جوانان ما سردارانی همچون قاسم سلیمانی هست که امروز معادلات نظامی را در منطقه در دست گرفته هست.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=79054

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.