تاریخ ارسال : ۲۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۸:۳۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

حریفان تیم کشتی فرنگی مدافعان حرم شهر قم در جام باشگاه های جهان مشخص شدند

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم از ، تیم کشتی فرنگی شهدای مدافع حرم شهر قم برای حضور در چهارمین مرحله رقابت‌های کشتی فرنگی جام باشگاه‌های جهان که در ایامی ۲۳ و ۲۴ آذرماه در سالن شش‌ هزار نفری ۲۵ آبان ماه شهر اصفهان برگزار می‌شود، راهی این شهر شده هست.

مراسم قرعه‌کشی و گروه‌بندی رقابت‌های کشتی فرنگی جام باشگاه‌های جهان به انجام رسید و براساس این قرعه‌کشی تیم شهدای مدافع حرم شهر قم که به‌عنوان یکی از نمایندگان کشورمان در این رقابت‌ها به سر می برد در گروه B با تیم‌های گئورگین کلاب گرجستان و تاجیک ایر تاجیکستان هم‌گروه شده هست.

پیکارهای کشتی جام باشگاه‌های جهان  با حضور ده تیم خارجی و سه تیم از کشورمان فردا و پس‌فردا در سالن ۲۵ آبان ماه مجموعه ورزشی نقش‌جهان اصفهان برگزار می‌شود.

تیم کشتی فرنگی شهدای مدافع حرم استان شهر قم با اکتساب رده سوم کشور در لیگ بزرگ‌سالان ایران در سال جاری برای دومین بار سهمیه حضور در لیگ معتبر جام باشگاه‌های جهان را به دست آورد و با جمعی از کشتی گیران جوان و با تجربه خود به دیدار رقبای خود در این رقابت‌ها خواهد رفت.

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=78888

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.