تاریخ ارسال : ۱۲ مهر ۱۳۹۵ ساعت : ۱۲:۵۰ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

حسین زادگان اجازه مدیریت سایه در ورزش مازندران را نمی دهد

شلمچه نیوز از- شعبان وفایی نژاد؛ ظاهراً برخی که جایگاهی برای خدمت در جامعه دارند به دنبال قدرت در ادارات / سازمان ها و نهادها هستند و به تصور خودشان مدیریت سایه در تشکیلات اداری برنامه ریزی می کنند.

یک روز علیه استاندار فضاسازی رسانه ای روز دیگر علیه معاونین استانداری و شهرداران و فرمانداران و سایر ادارات ، آنها مدعی هستند که نقش بزرگی در عزل و نصب مدیران و در تأئید و تخریب و تضعیف که بحث باج دهی و باج گیری که در این حوزه اصحاب رسانه و عزیزانی که صادقانه و شجاعانه قلم می زنند به دور از این بازی های سبک سرانه حضور دارند.

۱۹۱۵۱_۷۲۵

متأسفانه در ورزش مازندران هم جمعی اندک که قابل باور هم نیستند به دنبال تشکیل مدیریت سایه در ورزش استان اینکه چه کسانی معاون اداره کل باشند و چه افرادی روسای هیأت ها و ادارات ورزش حتی مسئولین واحدها از همه بدتر اعضای مجمع هیأت های ورزشی را به مدیران کل معرفی می کنند.

بنده با توجه به شناختی که از حسین زادگان مدیریت ورزش استان دارم این اطمینان و اعتقاد کامل وجود دارد که حسین زادگان اجازه فضاسازی در عزل و نصب مدیران ورزشی ار نخواهد داد و حتی نمایندگان مجلس و فرمانداران و ائمه جماعت و روسای فدراسیون ها هم اجازه دخالت در عزل و نصب مدیران را نخواهند داشت در غیر اینصورت باید روسای هیأت های کشتی / وزنه برداری و برخی از رشته ها تعویض می شدند.

در بحث انتخابات روسای هیأت ها باید تشکیلات نظارتی به صورت شفاف در تأئید و یا عدم صلاحیت داوطلبان نقش آفرینی کنند زیرا با توجه به بحث رعایت حق الناس مطرح است باید افرادی صالح و دارای کارنامه در این جایگاهها قرار بگیرند تا ضمن ارتقاء جایگاه آن هیأت ، مباحث ارزشی و دینی و اخلاقی نیز در ورزش نهادینه باشد.

رسانه های اخلاق مدار ورزش مازندران باید به گونه ای فعالیت کنند که در تأئید و یا رد مدیر یا افرادی جانبداری نشود و رسالت خبری ما نباید فضاسازی برای تحمیل حضور افراد در جایگاههای مدیریتی ورزش استان باشد.

اگر قرار باشد که بنده به عنوان نویسنده اعلام کنم که شرایط من برای قبول حضور در مدیریت ورزش اینست که این باشد و آن نباشد در این شرایط این من هستم که مدیر کل اصلی و واقعی ورزش استان نه حبیب حسین زادگان ؛ اینگونه برخوردها توهین آشمار به حرمت و اقتدار و استقلال ورزش استان است.

ما باید توجه کنیم که دستگاههای تیزبین نظارتی کاملاً بر همه امور نظارت دقیق و کامل دارند و می دانند که افرادی به دنبال چه اهدافی هستند اگر سکوت اختیار می شود دلیل بر رضایت و هماهنگی و همراهی نیست بلکه رعایت جایگاه و احترام به حرمت قلم آنهم تا حدودی می باشد نه اینکه اجازه سوء استفاده از این جایگاه را بدهند ؛ البته روسای هیأت های ورزشی استان هم باید توجه کنند که نباید از جایگاه امکانات و تأسیسات و هیأت ها در تقویت مدیریت سایه در ورزش مازندران استفاده ای سوء ببرند.

باید خاطر نشان کرد صبر و کاسه تحمل مدیریت ورزش مازندران نیز اندازه ای دارد و نباید بستر ساز تنش و حاشیه برای ورزش مازندران شد بنده در این خصوص معتقدم اکثر اصحاب رسانه در ورزش مازندران ، افرادی متدین و شجاع و امانت دار هستند که در راستای تعالی ورزش این دیار گام بر می دارند.

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=26389

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.