تاریخ ارسال : ۱۰ خرداد ۱۳۹۵ ساعت : ۰۲:۰۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

حسین فریدون دقیقاً کجاست؟ آیا برادر رئیس جمهور بازداشت شد؟

دادستان کل کشور، در بین خبرنگاران، در واکنش به سوالی مبنی بر اینکه «برخی سایت‌های خارجی از احتمال بازداشت شدن حسین فریدون خبر داده‌اند»، سکوت کرد و پاسخی نداد!

به گزارش شلمچه نیوز، حجت الاسلام والمسلمین محمدجعفر منتظری در حاشیه گردهمایی روسای پلیس آگاهی استان‌های سراسر کشور در جمع خبرنگاران حاضر شد و به سوالات آنان پاسخ داد.

 

 

بر پایه گزارش تسنیم، این در حالی بود که دادستان کل کشور، در پایان حضورش در بین خبرنگاران، در واکنش به سوالی مبنی بر اینکه «برخی سایت‌های خارجی از احتمال بازداشت شدن حسین فریدون خبر داده‌اند»، سکوت کرد و پاسخی نداد!

 

 

سکوت دادستان کل کشور نسبت به این پرسش در حالی است که “حسین فریدون” برادر و دستیار ویژه رئیس جمهور چندی است در دیدارها، سخنرانی ها و سفرهای حسن روحانی وی را همراهی نمی کند!

 

 

غیبت طولانی فریدون به روایت روزنامه اصلاح طلب آفتاب یزد این چنین توصیف شده است: «فریدون دو ماه است که در جلسات کابینه دولت دیده نشده و گمانه زنی هایی وجود دارد که روحانی برای کنار گذاشتن برادر کوچکتر خود از هیئت دولت، از سوی منتقدان تحت فشار است.»

 

 

فریدون روحانی

 

 

موضوع کنار گذاشتن حسین فریدون در شرایطی از سوی رسانه های حامی دولت طرح می شود که چندی پیش، علیرضا زاکانی نماینده اصول گرای مجلس نهم گفته بود: «برخی اشخاص از توافق هسته ای و باز شدن درهای اقتصادی برای ثروتمند شدن خودشان استفاده می کنند.»

 

 

زاکانی با خطاب قرار دادن دکتر روحانی عنوان کرده بود که او «به جای آنکه به دنبال فساد سازمان یافته بگردد باید به برادر خودش، دفترش و وزارت نفت نگاهی بیاندازد.»

 

 

جام نیوز در گزارش ترجمه ای دیروز خود با عنوان «حسین فریدون کجاست؟ روحانی، برادرش را کنار گذاشته است!؟» به علل غیبت طولانی برادر رئیس جمهور پرداخته بود.

 

 

اکنون سکوت دادستان کل کشور در پاسخ به این سوال خبرنگاران، این پرسش را بیش از پیش در افکار عمومی به وجود آورده است که «برادر رئیس جمهور کجاست؟»

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=17697

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.