تاریخ ارسال : ۱۰ خرداد ۱۳۹۵ ساعت : ۰۱:۳۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

حضور آبفاشهری مازندران در نمایشگاه جشنواره فناوری اطلاعات ودولت الکترونیک

معاون برنامه ریزی و منابع انسانی شرکت آب و فاضلاب شهری مازندران از حضور این شرکت در هشتمین نمایشگاه جشنواره فناوری اطلاعات و دولت الکترونیک با هدف معرفی، آموزش و آشناسازی شهروندان با خدمات الکترونیکی این شرکت خبر داد.

به گزارش شرکت آبفاشهری مازندران، بهزاد برارزاده، با بیان اینکه این نمایشگاه در راستای اجرا و توسعه دولت الکترونیک در ساری برپا شد، افزود: در این نمایشگاه علاوه بر شرکت آبفاشهری مازندران، شرکتها و موسسات مختلف از جمله توزیع برق و برق منطقه ای، تامین اجتماعی،بیمه سلامت استان، سازمان فاوا شهرداری ساری و… و شرکتهای یارانه ای و خدمات اینترنتی حضور داشتند.

namayeshgah

وی، با اشاره به اینکه این نمایشگاهدر قالب ۸۰ غرفه طی روزهای ۵تا ۸ خردادماه دایر بوده است، تصریح کرد:در این نمایشگاه دستاوردهای شرکت آب وفاضلاب شهری در حوزه دولت الکترونیک شامل خدمات ۲۲ گانه فروش انشعاب آب وفاضلاب، سامانه پرداخت تلفنی قبوض ۱۵۲۲، سرویس پیامکی ۳۰۰۴۶۱۵، سیستم ردیاب خودرویی، سیستم قرائت آنلاین مشترکین در محیط اندروید به نمایش گذاشته شد و مورد استقبال بازدیدکنندگان قرار گرفت.

معاون برنامه ریزیو منابع انسانیشرکت آب و فاضلاب شهری مازندران ادامه داد:  تمامی فعالیتهای صورت گرفته در راستای توسعه و ارتقای دولت الکترونیک و کاهش هزینه ها و صرفه جویی در وقت مشترکین می باشد.

برارزاده، با اشاره به اینکه در آیین افتتاح این نمایشگاه استاندار مازندران و مسئولان استانی  وشهرستانی حضور داشتند، افزود: در پایان این نمایشگاه لوح تقدیر و تندیس جشنواره به شرکت آبفاشهری مازندران اهدا شد.

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=17689

برچسب ها:
, , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.