تاریخ ارسال : ۱۲ فروردین ۱۳۹۷ ساعت : ۲۱:۲۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

حضور بازیگر زن بی حجاب ایرانی در سریال پایتخت۵! +عکس

حضور نگین میرزایی درسریال«پایتخت»حاشیه ساز شد. برخی رسانه ها مدعی اند او منشی مدیرشبکه جم بوده است. اطلاعات صفحه شخصی او تنها از همکاری اش با این شبکه در گذشته حکایت دارد.

 

به گزارش شلمچه نیوز، انتشار مطالبی درباره بازیگری که نقش مترجم ترکیه ای نقی در پایتخت۵ را ایفا کرد در برخی سایت ها حاشیه ساز شده. این بازیگر به نام نگین میرزایی که برخی رسانه ها مدعی شده اند منشی مدیر شبکه جم بوده است. هرچند پی گیری ها هنوز صحت این مساله را تایید نکرده و تنها در صفحات شخصی او مشخص است که سابقه همکاری با جم را در کارنامه دارد.


نگین میرزایی در پایتخت

 


نگین میرزایی و سعید کریمیان

سعید کریمیان مدیر شبکه جم شامگاه ۹ اردیبهشت سال ۱۳۹۶، هنگام خروج از محل کار خود، در خودروی شخصی اش در استانبول و در محلهٔ ساری یر مورد حملهٔ مسلحانه قرار گرفت و به قتل رسید. برخی از رسانه ها از اصابت ۲۷ گلوله به خودروی وی اشاره دارند. در زمان ترور، شریک کویتیِ وی نیز در خودرو بود که او نیز کشته شد.نکته جالب اینکه برخلاف ادعای این زن در سریال «پایتخت»، او یک ایرانی است و نه ترک، و احتمالا همین وارونگی حقیقت، باعث شده او برخلاف قوانین تلویزیون، بدون حجاب در تلویزیون ظاهر شود! چرا که از نظر تلویزیون، صرفاً حضور زن غیر ایرانی بدون حجاب، بلااشکال است.

 

 

منبع؛ نوداد


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=94154

برچسب ها:
, , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.