تاریخ ارسال : ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ ساعت : ۲۳:۲۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

حضور بیش از ۵ هزار زائر درهفت تپه؛ تعداد مشتاقان رو به افزایش است

سرهنگ صادقی مسئول یادمان هفت تپه در گفتگویی در خصوص وضعیت یادمان هفت تپه گفت: همانند ۴ سال گذشته یادمان هفت تپه فعالیت خود را از تاریخ ۵ اسفند آغاز کرده و ۵۰ خادم الشهدا برای خدمات دهی و پذیرایی از زائران این یادمان در این مکان مستقر شدند.

با امداد ستاد پشتیبانی یادمان هفت تپه مشکلات یادمان برطرف شد/بیش از 5هزار زائر تاکنون درهفت تپه حضور یافتند

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از قرارگاه رسانه ای شهید کابلی، مسئول یادمان شهدای هفت تپه از آمادگی این یادمان از تاریخ ۱۲ اسفند برای پذیرایی از زائرین استان های مختلف خبر داد و افزود: تا کنون آمار زائرین یادمان هفت تپه از مرز ۵۰۰۰ نفر گذشته و پیش بینی می شود تا پایان دوره این یادمان میزبان بیش از ۱۵ هزار نفر زائر از استان های مازندران و گلستان و سمنان باشد.

 

وی حضور دو شهید گمنام در این یادمان را نقطه عطف برنامه های فرهنگی هفت تپه عنوان کرد و گفت: حضور دو شهید گمنام در یادمان هفت تپه حال و هوای معنوی خاصی به این مکان بخشید.

با امداد ستاد پشتیبانی یادمان هفت تپه مشکلات یادمان برطرف شد/بیش از 5هزار زائر تاکنون درهفت تپه حضور یافتند

صادقی از رفع برخی مشکلات و ارائه خدمات در یادمان هفت تپه اشاره کرد و گفت: با حضور ستاد پشتیبانی احیای یادمان هفت تپه اتفاقات خوبی در سال جاری افتاد که از جمله حل شدن مشکل برق منطقه بود که توانستیم برق شهری را به این منطقه بکشانیم؛ سابقا مجبور بودیم برای تامین برق یادمان از موتور برق استفاده کنیم و همچنین توانستیم رینگی های استراحت را به این یادمان منتقل کنیم.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=92473

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.