تاریخ ارسال : ۱۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت : ۲۰:۲۰ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

حضور دکتر اسلامی در مازندران منشاء خیر و برکات فراوانی برای این استان خواهد بود

شهردار سابق بابل گفت: استاندار مازندران با ولایتمداری، قانونمنداری ،دانش و تجربه در حل مشکلات مازندران اقدام خواهد کرد.

 

به گزارش شلمچه نیوز از مازندران به نقل از  مطالبات شهروندی ،بر اساس شنیده هایی از استانداری مازندران مبنی بر اینکه سردار بیژنی شهردار سابق بابل در نخستین روز کاری استاندار جدید مازندران  در دفتر استاندار حاضر شده و با دکتر اسلامی دیدار داشته است برآن شدیم برای صحت یا سقم موضوع با سردار بیژنی تماس گرفته و گفتگویی با وی در خصوص این نشست داشته باشیم.

سردار بیژنی ضمن تایید نشست صبح امروز با استاندار مازندران ، از دکتر اسلامی به عنوان فردی شایسته و توانمند یاد کرد و افزود: حضور دکتر اسلامی در مازندران منشاء خیر و برکات فراوانی برای این استان خواهد بود.

بیژنی در پاسخ به این سوال که ، ملاقات صبح امروز شما با دکتر اسلامی بر چه اساس و مبنایی صورت گرفته است، گفت: بنده از قبل ارادت نزدیک به دکتر اسلامی داشتم و با عنایت به اینکه بنده یک مازندرانی هستم برای عرض تبریک و خیرمقدم، خدمت استاندار مازندران حضور یافتم.

♦️♦️با توجه به شناختی که از دکتر اسلامی دارید آیا ایشان توانمند برای حل مشکلات مازندران می باشند یا خیر؟

دکتر اسلامی فردی متدین ، وارسته ، سخت کوش و جهادگر و قانونمدار است که ایمان و یقین دارم با تمام توان برای اعتلا و توسعه مازندران تلاش خواهد کرد بر این اساس به عنوان یک مازندرانی از کلیه مردم و  مسئولین استان استدعا دارم از وجود،ظرفیت و پتانسیل ایشان به نحو احسن برای توسعه مازندران استفاده کنند.

♦️♦️با توجه به روابط دوستانه ای که با دکتر اسلامی دارید احتمال دارد از وجود شما در استان استفاده کند و آیا در این خصوص صحبتی با شما شده است؟

من امروز بر اساس وظیفه اخلاقی و ارتباط برادرانه ای که با دکتر اسلامی داشتم برای عرض خیرمقدم و تبریک خدمت ایشان رسیدم ،اصلا به این موضوع فکر نکرده و صحبتی در این خصوص انجام نشده است.

 

♦️♦️به نظر شما رویکرد استاندار مازندران برای رفع مشکلات اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی از جمله اشتغال استان چیست؟

دکتر اسلامی فردی دانشمند،کارآمد و نیروی انقلابی و ولایتمدار و بسیار سختکوش هستند که در مسئولیت های گذشته در سطوح مختلف اجرایی وعلمی با صداقت و عملکرد مثبت برای اعتلای نظام اسلامی تلاش کرده و کارنامه درخشانی از خویش به یادگار گذاشته است ،بر این اساس قطعا با اولویت دهی به امنیت و آسایش اجتماعی، توسعه اقتصادی، رفاه عمومی و حفظ و زیبایی محیط زیست و اهمیت به صنعت توریسم و بویژه تاریخ و هویت بومی استان، با وفاق و همدلی  همه مسئولان نسبت به رفع مشکلات اقتصادی و اجتماعی مازندران اقدام خواهند کرد و قطعا با تعامل بسیار منطقی و قانونی با مسئولان و مردم خوب استان  بر مشکلات فائق خواهند آمد.

 

♦️♦️سردار بیژنی افزود: بنده به عنوان فرزند کوچک خطه سرسبز مازندران از همه مردم و مسئولان ،ائمه جمعه به ویژه سازمان های مردم نهاد استدعا دارم حامی استاندار سختکوش مازندران باشند تا در سایه مودت و دوستی شاهد مازندرانی آباد و سرافراز باشیم.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=73731

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.