تاریخ ارسال : ۰۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت : ۰۷:۴۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

حضور نعیمه نظام دوست در مجموعه همسرایی/محله گل و بلبل مطمئنا ساخته می گردد

نعیمه نظام دوست بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون در اظهار کرد و گو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان درباره  آخرین فعالیت های هنری اش اظهار کرد: برای بازی در سریال “همسرایی” نعیمه نظام دوست بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون در اظهار کرد و گو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان درباره  آخرین فعالیت های هنری اش اظهار کرد: برای بازی در سریال “همسرایی” به کارگردانی حسین تبریزی قرارداد بسته ام که در این هفته در تهران کلید می خورد.

بازیگر “باغ سرهنگ” درمورد تولید محله گل و بلبل  تصریح نمود: سری سوم “محله گل و بلبل” بازیگر “باغ سرهنگ” درمورد تولید محله گل و بلبل  تصریح نمود: سری سوم “محله گل و بلبل” مطمئنا ساخته می گردد اما زمان آغاز ضبط آن معلوم نیست.

نعیمه نظام‌دوست 23 کیلو وزن کم کرد/تا سه ماه آینده به 60 کیلو کاهش وزن دست می‌یابم
نظام دوست به وضع جسمانی خود بعد از عمل جراحی اشاره و گفته بود: وضعیتم بسیار عالی هست، ۲۳ کیلو وزن کم کردم اما هنوز هر غذایی را توان ندارم بخورم.

طول معالجه من ۶ ماه هست و امروز وارد ماه سوم بعد از عمل گردیدم و تا ماه ششم دو مرتبه هم کاهش وزن خواهم داشت که پزشکم کاهش تا ۶۰ کیلو را حدس کرده هست.

نعیمه نظام‌دوست 23 کیلو وزن کم کرد/تا سه ماه آینده به 60 کیلو کاهش وزن دست می‌یابم
نظام دوست که خود تجربه کارهای متفاوت برای لاغر شدن را دارد به مردم در مورد اقدام به کاهش وزن افزود: به کسانی که دچار مریضی چاقی می باشند یا در فاز چاق شدن می باشند ورزش و رژیم غذایی را سفارش می کنم. هیچ عملی خوب تر از ورزش و رژیم غذایی نیست. اگر به مریضی نظیر قند و چربی مبتلا می باشند یا بدنشان سوخت و ساز ندارد، شرایطی ندارند که بتوانند لاغرکنند و از هر اقدامی مایوس گردیدند به جراحی “اسلیو”

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=84225

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.