تاریخ ارسال : ۳۰ آبان ۱۳۹۶ ساعت : ۰۸:۵۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

حلبی آباد قلعه سیمون را آباد کردیم

گروه جهاد و پایداری مشرق – سازمان بسیج سازندگی بعنوان مجموعه تأثیرگذار در ارگان بسیج مستضعفین که قسمت های مرتبط به حوزه خدمت رسانی، رابطه با مردم، محرومیت زدایی و کارآمدی را در حوزه های اقتصادی دنبال می کند چشم اندازی برای فعالیت هایش تامین کرده هست تا بتواند در راستای قویتر کردن و پیشرفت و رویکردهای انقلابی و جهادی به شکل احسن در سطح جامعه نقش آفرینی کند. این یکی از اغراض بنیادی ما در بحث بسیج سازندگی هست که اتفاقاً سبب کلیدی تشکیل بسیج سازندگی را نیز دربردارنده می گردد. ۳۰ آ

آقای اصغری بسیج سازندگی استان تهران با چند گروه جهادی در برطرف محرومیت ها و اقتصاد پایداریی فعالیت می کند؟
آقای اصغری بسیج سازندگی استان تهران با چند گروه جهادی در برطرف محرومیت ها و اقتصاد پایداریی فعالیت می کند؟ در فعلی ما ۳۵۰ گروه جهادی فعال داریم که در آینده گروه های جهادی مهارتی را بسیار شدن خواهیم داد.
اغلب گمان می کنند کار بسیج زیادتر ترویج فرهنگ آبادانی هست ولی شما اموری عمرانی را هم انجام می دهید.
ساخت راه روستایی و سایر اموری از دیگر عملکردهای ماست.
در مورد وضع مردم این دهات زیادتر توضیح دهید.
مردم این دهات در این منزل های مخروبه زندگانی می کردند. در فعلی هم مرحله دومش را در کنار ساخت مسجد، منزل عالم، کارگاه اقتصاد پایداریی و فروشگاه اقتصاد پایداریی آغاز کردیم. ان شاءالله این دهات با بکارگیری از حجم های از جانب مردم و خیرین بازسازی گردد که به نام دهاتی قلعه سیمون یا دهاتی شهید جعفری صرفا شهید همان دهات نامگذاری گردد.
چه طرحی برای هفته بسیج دارید؟
چه طرحی برای هفته بسیج دارید؟ از نخستین روز هفته بسیج گروه های جهادی فرهنگی و دکتری فعالیت خود را آغاز می کنند. برپایه برنامه ریزی های انجام شده و با رویکرد بسیج به طرف خدمت رسانی به مردم، ۵۶ دهات بعنوان جامعه هدف در استان تهران مشخص شده و گروه های جهادی سه سال متوالی در این روستاها فعالیت های فرهنگی و دکتری و دندانپزشکی خواهند داشت. در این هفته ۱۵ نمایشگاه فعالیت شان را در رابطه با عرضه مستقیم فرآورده ها اقتصاد پایداریی دنبال می کنند.  احداث نمایشگاه عرضه مستقیم فرآورده ها اقتصاد پایداریی برای عرضه فرآورده ها تولیدی از کارگاه های کوچک و زودبازده از دیگر برنامه های این هفته هست. برنامه های دیگر ما در این هفته چه در سطح استان تهران و چه در سطح شهرستان با رویکرد خدمت رسانی به مردم اعمالی می گردد.
روحیه بسیجی را چطور تشریح می کنید؟
روحیه بسیجی را چطور تشریح می کنید؟ یکی از خصوصیت های ارگان بسیج و در کل تمام بسیجیان این هست که سربازان گوش به دستور ولایت می باشند و به طور مستمر چشمشان به فرمایشات مقام معظم رهبری هست تا نگاه کنند وی در چه عرصه ای احساس احتیاج می کنند تا این سربازان خط اول، در آن حوزه ایفای نقش کنند. بنابراین ارگان بسیج من جمله مجموعه های منحصر به فرد و پیشتاز در اعمال منویات رهبری در حوزه اقتصاد پایداریی هست. یعنی به محض اینکه حضرت آقا مطالباتشان را در سطح کشور مطرح می نمایند، ارگان بسیج با تشکیل یک سری تیم های مهارتی و انجام اموری کارشناسی جدی و فشرده وارد عمل می گردد. ارگان بسیج من جمله مجموعه های منحصر به فرد و پیشتاز در اعمال منویات رهبری در حوزه اقتصاد پایداریی هست.

منبع: روزنامه جوان


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=75529

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.