تاریخ ارسال : ۱۳ آبان ۱۳۹۵ ساعت : ۱۵:۳۶ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

حماسه ۱۳ آبان مردم استان اصفهان

حاد مختلف مردم شهید پرور استان اصفهان در یوم الله ۱۳ آبان حماسه ای دیگر خلق کرده و به ندای رهبر فرزانه خود لبیک گفتند.

به گزارش شلمچه نیوز، مردم مسلمان و متدین کشور عزیزمان در طول مبارزات انقلابی و دشمن ستیز خود، رویدادهایی را به ثبت رسانده اند که همواره بر تارک افتخارات این سرزمین می درخشد. یکی از مناسبت هایی که همیشه مایه فخر و مباهات و یادآور رشادت های بی نظیر قشر دانش آموز بوده، روز ۱۳ آبان است.

۱۳ آبان روزی بود که دانش آموزان وطنمان علاوه بر حفظ جبهه تعلیم و تعلم، به میدان رزم هم وارد شدند و حماسه ایی بی نظیر خلق کردند. روزی که فریاد خمینی رهبر ماست را تفسیر کردند و با قدرتی آسمانی، لانه مظهر استکبار و ظلم را له کرده و به تسخیر درآوردند.

این مبارزات و فعالیت های انقلابی هنوز هم علیه شیطان بزرگ و هم دستانش ادامه دارد، هنوز هم مبارزات مردم به انقلاب ۵۷ گره خورده و هر ساله در راهپیمایی ها تجدید بیعت می شود. اکنون هم دانش آموزان از یاد نبرده اند که از کدام نسل بوده و ادامه دهنده کدام مسیر هستند. دانش آموزان هر ساله با شرکت در راهپیمایی ۱۳ آبان فریاد مرگ بر آمریکا سر می دهند و به پیکار جنگ نرم می روند.

مردم و دانش آموزان سراسر استان اصفهان هم امسال مانند سال های گذشته در این روز با اراده هر چه تمام تر در راهپیمایی شرکت کرده و با مشت های گره کرده فریاد مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل سر داده و به مقام شامخ شهدای دانش اموز و تمامی شهدا درود فرستاده و بیعتی دوباره با آرمان های بنیانگذار جمهوری اسلامی ابران و رهبر فرزانه انقلاب ثبت کردند.

صاحب نیوز

 

 

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=28436

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.