تاریخ ارسال : ۱۶ آبان ۱۳۹۵ ساعت : ۱۴:۱۹ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

حمایت از تأسیس انجمن‌های علمی با رویکرد تخصصی/ مجوز سه انجمن-علمی دانشجویی صادر شد

اخبار دانشگاهی را از «کانال اخبار دانشگاهی SNN.ir» دنبال کنید

 

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، ابراهیم جلیلی، معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی همدان اظهار کرد: این سه انجمن شامل انجمن علمی دانشکده داروسازی همدان، انجمن علمی دانشکده اسدآباد و و انجمن علمی دانشکده ملایر است.

 

وی اضافه کرد: از ابتدای سال تحصیلی تاکنون مجوز شش انجمن علمی در دانشکده‌‏های مختلف وابسته به دانشگاه علوم پزشکی همدان صادر شده است.

 

جلیلی افزود: رویکرد معاونت دانشجویی و فرهنگی علوم پزشکی همدان، ایجاد انجمن علمی در دانشکده‏‎های استان همدان است و بر این اساس، برنامه‎ریزی‎های لازم انجام می‌شود.

 

وی خاطرنشان کرد: موسسان هر یک از انجمن‏‌های علمی، پنج دانشجو هستند که می‌‏توانند نسبت به عضوگیری اقدام کنند؛ اما در مجموع رویکرد آنها باید به سمت برنامه‌‏های تخصصی برای دانش‌‏افزایی باشد.

 

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه افزود: انجمن‏‌های علمی می‏‌توانند نسبت به تجربه‌‏اندوزی و ایجاد شور و انگیزه در دانشجو برای فراگیری دانش، کمک شایانی داشته باشند و معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی همدان از تأسیس انجمن‎‏های علمی با رویکرد تخصصی استقبال می‏‌کند.

 

دکتر جلیلی یادآور شد: انتظار داریم دانشکده‎‌‏های دانشگاه علوم پزشکی همدان در امور تخصصی مانند جراحی‎ها و اعصاب و روان نسبت به تأسیس انجمن‎‏های علمی اقدام کنند.

 

وی با اشاره به برگزاری نخستین نشست منطقه‌ای انجمن‌های علمی _ دانشجویی دانشگاه‌های علوم‌ پزشکی غرب کشور در همدان گفت: این نشست پانزدهم ماه جاری به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی همدان برگزار شد.

 

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه افزود: در این نشست حسام‌الدین علامه، مدیرکل فرهنگی و دبیر شورای مرکزی نظارت بر انجمن‏‌های علمی دانشجویی وزارت متبوع و هیئت همراه، دکتر سید حبیب‎اله موسوی‎‎بهار رئیس دانشگاه، معاونان و روسای دانشکده‎های علوم پزشکی همدان حضور داشتند. 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=28788

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.