تاریخ ارسال : ۱۷ آذر ۱۳۹۴ ساعت : ۱۱:۱۶ دیدگاه‌ها برای حمایت از سران فتنه بارحضور یک مفسد اقتصادی در دانشگاه امیرکبیر! بسته هستند نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

حمایت از سران فتنه بارحضور یک مفسد اقتصادی در دانشگاه امیرکبیر!

به گزارش شلمچه نیوز، مراسم بزرگداشت روز دانشجو در دانشگاه امیرکبیر تحت عنوان «بذر امید» توسط سه تشکل تازه تاسیس این دانشگاه با حضور غلامحسین کرباسچی شهردار اسبق تهران، رئیس ستاد انتخاباتی یکی از سران فتنه و دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی به عنوان مدعو حاشیه‌های فراوانی را به همراه داشت.

در این مراسم تصاویر سران فتنه و رئیس دولت اصلاحات توسط برگزارکنندگان این مراسم در بین دانشجویان توزیع شد که این حرکت با اعتراض و برخورد مسئولان حراست دانشگاه مواجه شد و مسئولان امر تصاویر سران فتنه را جمع کردند.

سر دادن شعارهای ساختارشکنانه در این برنامه که مشترکا توسط انجمن اسلامی دانشجویان ترقی‌خواه، انجمن فرهنگ و سیاست و مجمع اسلامی دانشجویان مسلمان دانشگاه امیرکبیر برگزار شده بود از جمله حاشیه‌های این مراسم بود.

در این مراسم دانشجویان بیانیه‌ای را مبنی بر آزادی سران فتنه و رفع حصر آنان خواندند، همچنین دست‌اندرکاران این مراسم شال‌ها و دستبندهای سبزی را به همراه داشتند که بر روی شال‌های آنان کلمه «بذر امید» که عنوان برنامه نیز بود، نوشته شده بود.

نماهنگی در این مراسم پخش شد که وقایع تلخ جنبش دانشجویی از سال ۷۸ تا سال ۸۸ را از جمله حوادث کوی دانشگاه و فتنه ۸۸ به نمایش گذاشت.

گفتنی است در این کلیپ به بهانه بذر امید به تقدیر از عناصر جبهه ملی، مجرمان غا


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=6950

Comments are closed.