تاریخ ارسال : ۱۱ تیر ۱۳۹۵ ساعت : ۰۰:۰۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

حمایت از قدس، حمایت از ندای غربت اسلام در سرزمین‌های اشغالی است

 
    حجت الاسلام والمسلمین شیخ محمد امیری سوادکوهی از محققین و اندیشمندان جوان و سرشناس شیعه، در گفتگو با خبرنگار شلمچه نیوز،  حمایت از قدس را حمایت از ندای غربت اسلام در سرزمین‌های اشغالی دانست.
۲۳ copy
 
    وی با تاکید بر اینکه قدس متعلق به همه مسلمانان جهان است و حمایت از قدس، حمایت از ندای غربت اسلام در سرزمین‌های اشغالی است و قدس، بخشی از مظلومیت حضرت علی علیه السلام را نشان داده است، اظهار کرد: اگر سقیفه‌سازان حقیقت هدایت و عدالت را خانه‌نشین نمی‌کردند امروز شاهد غربت قدس نمی‌شدیم.
 
    این دانشمند جوان شیعه در ادامه به بیان راهکارهای ختم دولت غیر‌مشروع رژیم صهیونیستی اشاره کرد و با اشاره به اینکه خروج از غربت مظلوم‌تر‌ین واژه میان مسلمین که وحدت اسلامی است و از عناصر قدرت نرم جهان اسلام است، سبب عظمت و شکوه دنیای اسلام و وحشت دشمنان خواهد شد.
 
    سوادکوهی به جمعیت حدود ۲ میلیارد نفری مسلمانان در جهان و لزوم وحدت در برابر اشغال‌گری و آزادی سرزمین‌های اسلامی اشاره کرد و افزود: اتحاد بین نیروی معنوی و مادی مسلمانان باعث ریشه‌کنی اشغال‌گران را فراهم خواهد کرد.
 
این استاد حوزه و دانشگاه در خاتمه با تاکید بر اینکه عدم قدرت وحدت اسلامی موجب ایجاد فجایع در جهان اسلام شده است، گفت: جامعه جهانی برای محکوم کردن رژیم صهیونیستی و توقف کشتار زنان و کودکان بی‌دفاع اقدام کند.

لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=19735

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.