تاریخ ارسال : ۰۲ آذر ۱۳۹۴ ساعت : ۱۲:۱۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

حمایت اعضای هیئت مدیره از عملکرد سازمان عمران شهرداری ساری

شلمچه نیوز از ساری- شعبان وفایی نژاد؛ جلسه هیئت مدیره سازمان عمران شهرداری مرکز مازندران به ریاست حمید فرزانه و با حضور عباس رشیدی معاون فنی و سید مصطفی طاهری معاون اداری مالی شهرداری ساری، باباعلی اسماعیلی رئیس اداره بازرسی و حبیب باقری رئیس اداره فنی شهرداری، کاوه مرتضوی و قاسم انگیزه معاونین اداری مالی و فنی سازمان عمران و علی ایزدی مسئول امور مالی و بهرام خادمی کارشناس این سازمان برگزار شد.

ok

در این جلسه فرزانه رئیس هیئت مدیره سازمان عمران با اشاره به اینکه تلاش پرسنل سازمان عمران در اجرای پروژه های عمرانی قابل تقدیر است، گفت: ارزیابی بنده پیشرفت فیزیکی مناسب در پروژه های عمرانی محوله به این سازمان است که این روند برای ما بسیار ارزشمند و قابل اتکاست.

برپایه این گزارش عباس رشیدی معاون فنی شهرداری نیز رویکرد سازمان عمران را در جدیت پروژه های عمرانی مورد توجه قرار داد و گفت : بی شک سازمان عمران نماد توانمندی شهرداری ساری است و توانمند سازی این سازمان در حقیقت توانمند ساختن شهرداری به شمار می رود.

در ادامه این جلسه سید کمال آقامیری مدیرعامل سازمان عمران در سخنانی با تشریح گوشه ای عملکرد این سازمان در حوزه های مختلف سازمانی، با قدردانی از شهردار، اعضای شورای شهر، هیئت مدیره و شورای سازمان در پیشبرد اهداف عالیه این سازمان، اظهار داشت: با توجه به پتانسیل و ظرفیت بالایی که در این سازمان وجود دارد ما آمادگی کافی برای اجرای هر پروژه عمرانی در هر سطحی را داریم و این اعتماد به نفس را مرهون حمایت های مدیران شهری می دانیم.

وی در بخشی دیگر از سخنانش، ضمن گزارشی از روند احداث کانال در بلوار فرح آباد، تصریح کرد: این پروژه به صورت شبانه روزی توسط تیم های عملیاتی سازمان دنبال می شود تا در زمانبندی مناسب به اتمام و مورد بهره برداری قرار گیرد.

این گزارش حاکیست در این جلسه باباعلی اسماعیلی و حبیب باقری دو تن از اعضای دیگر هیئت مدیره سازمان عمران در بیان دیدگاهایشان، مراتب حمایت خود را از روند کنونی اعلام داشتند ؛ گفتنی است اعضای هیئت مدیره این سازمان تابعه از حمایت مهدی عبوری شهردار ساری از پرسنل این سازمان تابعه و اجرای پروژه های عمرانی قدردانی کردند.

جلسه مذکور با ذکر صلوات و نثار فاتحه برای شادی روح ابوی عباس رشیدی معاون فنی شهرداری خاتمه یافت.

 

 

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=6122

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.