تاریخ ارسال : ۲۳ فروردین ۱۳۹۵ ساعت : ۰۱:۲۰ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

حمله اتومبیل های تهرانی ها!

گل دقیقه نود و چهارم و شکست ملوان در ثانیه‌های پایانی برابر پرسپولیس حواشی عجیب و غریبی در پایان مسابقه این دو تیم ایجاد کرد.

به گزارش وب‌سایت نود، هنوز سوت پایان بازی دو تیم زده نشده بود که پرتاب بطری و سنگ به زمین آغاز شد و به محض پایان یافتن بازی با اعتراض بازیکنان ملوان از جمله مازیار زارع به سرخپوشان بازیکنان دو تیم با یکدیگر درگیر شده و اتفاقات عجیب تر روی سکوها ادامه پیدا کرد.

پس از سوت پایان بازی از رختکن خبر رسید که داور مورد حمله یکی دو هوادار قرار گرفته و آنها ضربه‌ای به کمر وی وارد کرده‌اند.

اما لیدرهای ملوان که از این شکست به شدت ناراحت بودند قصد داشتند پس از پایان بازی وارد میکسدزون شوند اما ماموران نیروی انتظامی‌مقابل هجوم آنها را گرفتند و اجازه ورود به میکسدزون را ندادند. این موضوع باعث شد تا درگیری فیزیکی شدیدی بین لیدرها و ماموران به وجود بیاید و لیدرهای ملوان با چوب به سمت ماموران نیروی انتظامی‌حمله‌ور شدند.

یکی از هواداران ملوان در این درگیری‌ها غش کرد که او را از محل خارج کردند. در حالی که بیش از ۴۰ دقیقه از پایان دیدار تیم‌های ملوان و پرسپولیس می‌گذشت برخی از هواداران ملوان هنوز ورزشگاه را ترک نکرده و منتظر شدند که داوران و بازیکنان پرسپولیس از رختکن خارج شوند تا اعتراض خود را به آنها نشان دهند. دقایقی پس از پایان بازی ملوان مقابل پرسپولیس، هواداران ملوان با هجوم به درب اصلی ورزشگاه تختی انزلی سعی در تخریب آن داشتند و درگیری شدیدی میان آنها و نیروهای انتظامی‌ایجاد شد.

ساعتی از بازی ملوان و پرسپولیس گذشت اما طرفداران خشمگین ملوان هنوز در اطراف ورزشگاه تختی حضور داشتند. این هواداران به دنبال محسن بنگر، محسن مسلمان و فرشاد احمدزاده و داور بازی بودند. یک هوادار هم فریاد زد که نمی‌گذاریم این‌ها از انزلی خارج شوند.

پرتاب سنگ از سوی گروهی از هواداران تیم ملوان به اتومبیل یکی از هواداران پرسپولیس باعث شکسته شدن شیشه و همچنین شکسته شدن دندان راننده اتومبیل که هوادار پرسپولیس بود شد.

این دسته از هواداران به ماشین‌های پلاک تهران حمله کرده و سعی در تخریب و آسیب رساندن به آنها داشتند.

تعدادی از هواداران پرسپولیس راهی بیمارستان شدند و چندین خودرو توسط هواداران منتسب به ملوان تخریب شد. مدیر کانون هواداران پرسپولیس می‌گوید در حال پیگیر وضعیت هواداران هستیم.

داوران و بازیکنان پرسپولیس در رختکن مانده و جرات خارج شدن از آن را نداشتند.

برانکو ایوانکوویچ مات و مبهوت از وضعیت متشنج ورزشگاه در ورودی رختکن تیمش حضور داشت.

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=14583

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.