تاریخ ارسال : ۱۴ فروردین ۱۳۹۷ ساعت : ۰۴:۵۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

حوادث جنایی پایتخت در تعطیلات نوروز

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از مشرق، ، چند ساعت پیش از تحویل سال نو بود که به قاضی مدیر روستا خبر رسید تیراندازی مرگباری حدود چهارراه گلوبندک در منطقه بازار تهران اتفاق افتاده هست. با حضور بازپرس و کارآگاهان پلیس آگاهی آشکار گردید که مردی ۶۰ساله در حالی که می خواست سوار موتورش گردد از سوی مردی ناشناس هدف گلوله قرار گرفته و کشته شده هست. با انتقال جسد به پزشکی قانونی تحقیقات برای دستگیری قاتل ناشناس به جریان افتاد.

زیادتر بخوانید:

کشف محموله مواد منفجره در سیستان و بلوچستان همسرکشی بعد از سال تحویل

یکی از پرونده های خونینی که ساعتی بعد از سال تحویل تشکیل گردید با مبحث همسرکشی بود. این سانحه حدود کلانتری ۱۰۶ نامجو تهران رخ داد. وقتی قاضی محسن مدیر روستا، بازپرس مخصوص کشتن بهمراه کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران در محل حاضر گردید، مادر و دختر جوانش با ضربات چاقو هدف قرار گرفته بودند که دختر جوان به دلیل شدت جراحت جان باخت. در ارزیابی های اولیه آشکار گردید که عامل سانحه خونین داماد خانواده هست که بعد از کشتن همسرش و مجروح کردن مادرزنش از محل گریخته هست. همزمان با انتقال جسد به پزشکی قانونی، تحقیقات برای دستگیری داماد فراری شروع گردید.

دعوای خونین مردان افغان

ساعت ۳ بامداد روز دوم فروردین ماه بود که دیگربار تلفن بازپرس مخصوص کشتن تهران به صدا درآمد. مأمورین کلانتری ۱۰۸ نواب به قاضی مدیر روستا خبر دادند که درگیری خونینی بین چند مرد افغان در خیابان مرتضوی رقم خورده هست. با حضور تیم جنایی در محل آشکار گردید که یکی از مردان افغان با چاقو مجروح شده و بعد از انتقال به بیمارستان جانش را از دست داده هست. مأمورین پلیس در نخستین گام چند نفر از شرکت کنندگان در نزاع را دستگیری کردند. تحقیقات اولیه حکایت از این داشت که سانحه در جریان اختلاف مالی رقم خورده و عامل کلیدی کشتن از محل گریخته هست. به فرمان بازپرس جسد به پزشکی قانونی انتقال یافت و تحقیقات پلیس برای دستگیری قاتل به جریان افتاد.

سارق منزل قاتل از آب درآمد

چهارم فروردین ماه مأمورین پلیس آگاهی تهران قاتل فراری را هنگام دزدی از یک خانه دستگیری کردند. مأمورین کلانتری ۱۲۴ قلهک هنگام گشت زنی در خیابان دولت به راننده یک دستگاه خودروی سواری پارک شده مشکوک گردیدند. آنان در حال ارزیابی اوراق هویتی راننده بودند که ناگهان مردی از داخل خانه ای که خودرو مقابل آن پارک بود، خارج گردید و با دیدن مأمورین پا به فرار گذاشت. مأمورین پلیس هم متهم را تعقیب و با به کارگیری قانون استفاده از جنگ افزار به طرف او شلیک و وی را در حالی که مجروح شده بود، دستگیری کردند. دو متهم در نخستین بازجویی ها به دزدی های سریالی از خانه ها لب به اعتراف گشودند. در ارزیابی های پلیسی مجتبی یکی از دو متهم اعتراف نمود که بعد از انجام کشتن در شهری در غرب کشور به تهران گریخته هست. سرهنگ محمد نادربیگی، ریاست پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ اظهار کرد: تحقیقات زیادتر از متهمان در جریان هست.

کشف جسد مرد افغان در پیکان شهر

عصر روز هفتم فروردین ماه مأمورین کلانتری ۱۸۱ عوارضی، جسد مردی افغان را در پیکانشهر کشف نمودند. با حضور تیم جنایی جسد نیمه عریان مرد ۳۵ ساله به پزشکی قانونی انتقال یافت و تحقیقات برای رمزگشایی از سانحه به جریان افتاد.

فوت مشکوک پسر افغان در مجتمع مسکونی

هشتم فروردین ماه به بازپرس مخصوص کشتن خبر رسید که پسری ۱۹ ساله تبعه افغان در یک مجتمع مسکونی در منطقه ازگل به زندگی خودش انتهاء داده هست. با حضور تیم جنایی در محل آشکار گردید که پسر ۱۹ ساله سرایدار ساختمان بود که با حلق آویز کردن به زندگی خودش انتهاء داده بود. ارزیابی های زیادتر پلیس در مورد سانحه در جریان هست.

بوق مرگبار

شامگاه نهم فروردین ماه دعوای دو راننده در جاده ورامین بر سر بوق زدن به کشتن یکی از آنان منتج گردید. سروان مرادزاده ریاست کلانتری ۲۱۱ قلعه نو در توضیح سانحه اظهار کرد: پنج جوان ۲۴ ساله که از قرچک راهی تهران بودند، در جاده ورامین برای صرف شام به رستوران می روند. بعد از خارج شدن از رستوران قصد گذر از جاده و سوار شدن بر خودروی پارک شده خود را داشتند که راننده ۳۲ ساله یک خودروی پژو ۴۰۵ که در حال گذر بود، برای آنان بوق می زند و به علت بوق زدن درگیری لفظی بین آنان ایجاد می گردد. راننده پژو از خودرو پیاده و با یکی از آنان درگیر می گردد و وی را با ضربه چاقو می کشت و از محل فرار می کند.

فوت غم انگیز کودک ۱۰ ساله

دهم فروردین ماه کودکی ۱۰ ساله براثر سقوط از طبقه هفتم یک ساختمان مسکونی جانش را از دست داد. پدر کودک در جریان تحقیقات به مأمورین کلانتری ۱۳۵ آزادی اظهار کرد: پسر ۱۰ ساله ام دارای عقب ماندگی ذهنی بود. ساعتی پیش از سانحه وی را تنها در خانه گذاشتیم و همراه همسرم برای خرید بیرون رفتیم. وقتی برگشتیم، از بچه خبری نبود برای همین از خانه بیرون رفتیم و بعد از ارزیابی جسد وی را در گوشه ای از محوطه فضای سبز کشف نمودیم.

مرجع: روزنامه جوان


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=94420

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.