تاریخ ارسال : ۱۷ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۱:۰۱ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

حواشی مسابقات کشتی باشگاههای جهان؟!

به گزارش شلمچه نیوز، شعبان وفایی نژاد کارشناس کشتی کشورمان در دو تحلیل ویژه خبری پیرامون مسابقات کشتی باشگاههای جهان نوشت: چهارمین دوره مسابقات قهرمانی کشتی آزاد باشگاههای جهان تحت عنوان جهانی در حالی در سالن تهی از تماشاگر آزادی تهران برگزار شد که حتی یکصد نفر هم از این مسابقات استقبال نکردند.

 

عدم حضور تیم های صاحبنام جهان کشتی همچون روسیه ، کوبا، کره شمالی ، ترکیه، ازبکستان، کره جنوبی، آلمان ، ژاپن و با حضور سه تیم از کشورمان و ده تیم خارجی در حالی برگزار شد که تیم های مبتدی از کشورهای قرقیزستان ، بلغارستان و … که همه کشتی های خودشان را ده بر صفر شکست خوردند!

این گزارش حاکیست تیمی به نام بیمه رازی جویبار در این مسابقات شرکت داشت که همه کادر فنی و تدارکات و تشریفات آن جویباری نبودند و در مسابقات هم تنها از یک کشتی گیر جویبار استفاده کرد تا در واقع این مسابقات نمایش واقعی کشتی جویبار نباشد.

 

تیم دیگری از مازندران به نام ستارگان حضور داشت که از وجود نفرات ساروی نیز خبری نبود سه کشتی گیر خارجی سایر نفرات غیرساروی که این هم نماینده واقعی کشتی ساری نبود و علیرغم اینکه تماشای مسابقات رایگان اعلام شده بود از استقبال کشتی دوستان کشورمان خبری نبود…

 

چرا کمیل قاسمی تیمش را همراهی نکرد؟!

 

 

معلوم نشد چرا کمیل قاسمی کشتی گیر سنگین وزن جویباری تیم بیمه رازی در حساسترین مبارزه وزن ۱۲۰ کیلوگرم مقابل جابر صادق زاده کشتی گیر ستارگان ساری به روی تشک نرفت.

 

اگر قاسمی برنده از این دیدار خارج می شد نتیجه دو تیم ۵ بر ۵ می شد و از طرفی دیگر بیمه رازی جویبار در این وزن محبی را هم در اختیار داشت و اینگونه به نظر می رسد حواشی ضداخلاقی مسابقات لیگ برای مسئولین بیمه رازی گران تمام شد و همان حواشی گریبانگیر این تیم در مسابقات شد.

مسئولین این تیم علیرغم اینکه سرمایه گذاری سنگین مالی در جذب کشتی گیران داخلی و خارجی داشته اند نتوانستند به اهداف خود دست پیدا کنند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=78090

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.