تاریخ ارسال : ۰۶ دی ۱۳۹۶ ساعت : ۰۵:۰۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

حکایت سالهای بارانی

شخصیتهای منفی مجموعه (که تا مدتها سایه نفرت انگیز بودن شخصیت بر سر بازیگرانشان هم ماند و عموما بعد از این مجموعه هم نقش هایی منفی به آنان پیشنهاد می شد) نه تیپ و شمایلی بدجنس و کاراکترگونه از شخصیتهای منفی که تماما حقیقی و قابل فهم بودند و عللی برای بدی کردن داشتند.

امیر آتشانی، بازیگر نقش عمو غلام:

مسیر حرفه ای ام سخت شد

زمانی که پیشنهاد بازی در سریال «پس از باران» مطرح گردید، کارشناسی ارشد کارگردانی می خواندم و در پی چنین رخدادی در حوزه عکس بودم. .. در آن زمان آقای سلطانی کارگردان سریال، کاری از ما روی صحنه دید و برای بازی در سریال، قرعه به اسم من افتاد. بعد از باران، نخستین کار تصویری ام بود و از این لحاظ جایگاه اختصاصیی در کارنامه کاری ام دارد. وقتی که پیشنهاد این کار مطرح گردید، از نقش خوشم آمد چون شخصیت جذابی داشت و خوب نوشته شده بود. با تأسف آن زمان که خشت اول را با یک نقش منفی گذاشتم، اطلاع نداشتم که بعد از این زیادتر نقش های منفی به من پیشنهاد می گردد و کارم برای متمایز بازی کردن، سخت خواهد گردید.

مهوش صبرکن، بازیگر نقش خانم بزرگ:

مادرزنِ شوهرم شدم!

زمانی که بازی در سریال «پس از باران» به من و همسرم، محمود پاک نیت پیشنهاد گردید، وی بیان کردند یا شما در این سریال بازی کنید یا من. سبب همسرم این بود که ما هر دو لازم هست از تهران دور می گردیدیم و نمی توانستیم بچه ها را تنها بگذاریم. در نهایت هنگامی وی فیلمنامه را کامل خواند نظرش عوض گردید، چون متوجه گردید خانم بزرگ نقش خوبی هست و به این صورت هر دو بازی در این مجموعه را قبول کردیم. حقیقت این هست که بازی در این نقش برای من که در آن زمان در آثار تصویری نقش مهمی نداشتم، یک مجال بود و برایم امتیازهای بسیاری بهمراه داشت؛ امتیازهایی ازجمله شناخته شدن در رسانه ها و مطرح شدن پیشنهادهای خوبی مثل سریال «یوسف پیامبر».

محمود پاک نیت، بازیگر نقش ارباب:

حیف بود، از این مجموعه بگذریم!

ابتدا برای این که من و همسرم هر دو در این مجموعه بازی کنیم، شبهه داشتم، چرا که کار طولانی و دور از تهران بود و بچه هایمان تنها می ماندند، اما متن را خواندم و نگاه کردم هر دو نقش زیاد خوب و قوی می باشند و حیف هست که با این دو نقش دیده نشویم.

خانم کوچیک کجاست؟

پیش از «پس از باران» یکی دو سریال بازی کرده بود؛ بهشت گمشده و فکرپلید. بعد از باران اما قرار بود سکوی پرتاب مرجان محتشم باشد در عالم بازیگری که هم گردید و هم نشد. سریال بعد از باران و یکی از پادشاه نقش هایش (شهربانو) می توانست برای هر بازیگر جوانی که در اوائل راه هست یک مجال بی مثل باشد برای اثبات خود و قدرت هایش. …

زهرا غفاری/ نوشین مجلسی


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=80670

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.