تاریخ ارسال : ۰۸ دی ۱۳۹۶ ساعت : ۰۸:۲۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

خاتمی: آقایان مشکلات مردم را حل کنند نه تحلیل

خبرگزاری مهر: سخنگوی هیات رییسه مجلس خبرگان رهبری اظهار کرد:کسانی که امروز قدرت در دستشان هست آنالیز گری مشکلات را می کنند. شما را نگذاشتند که آنالیز کنید، شما لازم هست مشکلات را حل کنید.   

وی با اظهار اینکه حماسه یوم الله ۹دی سال ۸۸  در واقعیت بیعت با ولایت بود، دنبال کرد: تعداد ای قصد از بین بردن نظام اسلامی را داشتند، اما مردم بصیر به هنگام به صحنه آمدند که اگر هوشیاری ولایت و حضور مردم نبود، انقلاب دچار لطمه می گردید.

سخنگوی هیات رییسه مجلس خبرگان رهبری به حضور سیل وار مردم در سراسر کشور و شعار «این همه لشگر آمده به عشق رهبر آمده» را مورد اشاره قرار داد و اظهار کرد: حماسه ۹ دی از جنس پشتیبانی از ولایت بود و در میدان انقلاب تهران که محور مرکزی بود منحصرا ۲ تصویر می نگاه کردیم یکی تصویر حضرت امام خمینی (ره) و دیگری تصویر رهبر معظم انقلاب بود و این حماسه ای که تحقق یافت درسی بود که مردم از امامزاده ها یاد گرفته اند.

اعتراضات حق مردم را ناحق نمی دانم

وی پس از ان اعتراضهای مردمی که از جنس انقلاب اسلامی باشد، را بلا مانع دانست و اظهار کرد: مردم از جنس انقلاب اعتراض کنند و اذن ندهند ضدانقلاب به دستاویز اعتراض بیاید و جایگاه ها را به آتش بکشد. بعضی ها هم بدشان نمی آید که ولایت لطمه نگاه کند، ولایت در عمق جان مردم هست و هرگز لطمه نمی بیند.

خاتمی دنبال کرد: کسی که ۸ سال همه مقدرات کشور در دستش بوده حالا اپوزیسیون نظام و انقلاب می گردد و علاوه بر این افرادی که امروز قدرت در دستشان هست آنالیز گری مشکلات را می کنند. وی با اظهار اینکه مردم ما پدر دلسوز و چشم بیداری بنام ولایت دارند، اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب به سبب بعضی لطمه های اجتماعی می فرمایند؛ «بعضی شب ها خوابم نمی برد.

» من هیچوقت مردم را محکوم نمی کنم و اعتراضات حقشان را ناحق نمی دانیم اما به مردم انقلابی می گوییم مواظب باشند ضدانقلاب سوار بر این امواج نشود و دشمن از حرکاتشان سوء استفاده نکند.» عضو مجلس خبرگان رهبری با تبیین اینکه خط ما عملا خط ولایت هست نه در شعار، اظهار داشت: این نمی توان که کسی بگوید ریاست قوه قضاییه غاصب هست و بعد دم از ولایت بزند این مبحث با ولایت مداری منافات دارد و تناقض صریح هست.

وی اظهار کرد: اگر درست عمل کردید از حق خود دفاع کنید و اگر غلط عمل کردید لازم هست مجازات شوید.

نمی توان کسی غلط عمل کند و بازخواست نشود.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=80928

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.