تاریخ ارسال : ۰۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۱:۱۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

خاطره سردار کوثری از حدس ۴ سال پیش رهبر انقلاب

خاطره سردار کوثری از پیش‌بینی ۴ سال پیش رهبر انقلاب

سردار کوثری اظهار کرد: در دوران دفاع مقدس دو فرزند مقام معطم رهبری مصطفی و مجتبی در لشکر ما بودند. روزی حضرت آقا با ارتباط گرفتند و اظهار کردند اگر فرزندانم شهید یا زخمی گردیدند عیبی ندارد ولی اسیر نشوند.

من این مبحث را به فرمانده گردان فرزندان اقا اظهار کردیم و این مبحث گذشت تا در سال ۱۳۸۷ به خدمت ایشان آمدیم.

وی در خاطره دیگری اظهار داشت: حدود چهار سال قبل از سمت مجلس به سوریه رفتیم تا شرطها نبرد سوریه را بسنجیم و بعد به ملاقات سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان رفتیم. نصرالله اظهار کرد ما به ملاقات مقام معظم رهبری رفته بودیم و به ایشان گزارش دادیم که سوریه وضع نامناسبی دارد و ضروری هست به تفکر سوریه و بشار اسد باشیم که مقام معظم رهبری فرموند نه بشار خواهد رفت و نه سوریه به دست دشمنان خواهد افتاد. این سخن مقام معطم رهبری بعد از ۴ سال تحقق یافته هست بنابراین ما به برخوردار بودن چنین فرماندهی افتخار می‌کنیم.

جاشین قرارگاه ثارالله اهتمام کرد: مقام معظم رهبری بر روی مسله وحدت میان سپاه و نیروی انتطامی حساس هست به همین خاطر این نشست ها را برگزار می‌کنیم.

وی افزود: حضرت امام روزی اظهار کردند که بسیج ارتش ۲۰ میلیونی هست ولی برخی سیاسیونی که در فعلی هم می باشند این سخن امام را تمسخر کردند ولی امروز بسیج در کشورهای عراق و سوریه متشکل هست.

جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله خطاب به ابر قدرت‌ها اظهار کرد: هم حالا دوران نبرد جهانی دوم نیست که بخواهید همه جهان را بگیرید و میان خود تقسیم کنید لکن این دوران، دوران صلح و آرامش و دوران مردان اللهی هست.

 

 

 

منبع:تسنیم

 

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=76016

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.